Skip to main content

Chcesz wiedzieć więcej o j-labs?

Jesteśmy firmą technologiczną, zapewniającą zespoły developerskie lub pojedynczych inżynierów w projektach IT

Inżynierowie IT rozumiejący specyfikę Twoich projektów

j-labs jest stworzony i zarządzany przez inżynierów IT z kilkunastoletnim doświadczeniem. Chcemy być długoletnim partnerem technologicznym, któremu będziesz mógł zaufać.

Wąska specjalizacja Java / .NET / QA

Działamy w wąskim obszarze, w którym możemy w pełni zagwarantować merytoryczną weryfikację wiedzy i doświadczenia naszych ludzi.

Aktywnie uczestniczymy w działaniach społeczności Java / .NET

W co wierzymy

 • Ludzie
 • Rzetelność
 • Odpowiedzialność
 • Proste zasady
 • Długi horyzont

Do czego dążymy

Budujemy solidne kompetencje technologiczne i poznajemy specyfikę projektów naszych Klientów aby w długiej współpracy zapewniać najlepszych i sprawdzonych inżynierów IT.

Zespół zarządzający

Jan Orzechowski

Prezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny

Jan Orzechowski - Prezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (wydział EAIiE). Od 1998 roku związany z branżą e-commerce jako analityk biznesowy, project manager i członek kadry zarządzającej. Od 2008 roku wraz z Piotrem Buckim rozwija j-labs, odpowiadając za obszary: operacyjny, sprzedaży i finansów. Motocyklista, pszczelarz i myśliwy.

Piotr Bucki

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Techniczny

Piotr Bucki - Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Techniczny

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (wydział EAIiE). Przez 7 lat developer Java, następnie technical leader i konsultant w zakresie bezpieczeństwa systemów informatycznych. Od 2008 tworzy j-labs. Piotr odpowiada za pozyskiwanie wartościowych ludzi i ich rozwój, nadzór merytoryczny nad zespołami i wizerunek firmy. Aktywny członek zespołu kolarskiego j-labs c67 racing team.

Odpowiedzialność

Odpowiedzialność społeczna biznesu to dla nas stan równowagi pomiędzy celami biznesowymi firmy, a jej oddziaływaniem na otoczenie: pracowników, społeczność lokalną i środowisko naturalne. j-labs dzieli się swoim sukcesem, angażując się w:

 • Rozwój zawodowy i osobisty naszych ludzi przez program szkoleniowy z dedykowanym, indywidualnym budżetem dla każdego pracownika
 • Wsparcie organizacji merytorycznych eventów branżowych, m.in.: spotkań JUG, KGD i OWASP, konferencji JDD, Geecon, PAM Summit
 • Uczestniczenie w pracach organizacji branżowych (ASPIRE) lub ich bezpośrednie wspieranie (IIBA)
 • Zapewnienie jak najlepszej opieki medycznej dla naszych pracowników (karty LuxMed)
 • Wspieranie aktywności fizycznej: wewnątrz firmy przez zapewnienie pakietów Multisport, na zewnątrz przez wspieranie własnej grupy kolarskiej j-labs c67 racing team
 • Pomagamy Fundacji Wspierania Badań nad Życiem i Twórczością Heleny Modrzejewskiej
 • W najbliższym otoczeniu firmy - j-labs wspiera Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 im. Jana Pawła II w Krakowie, w którym prowadzona jest szkoła i przedszkole integracyjne
 • Pomagamy przetrwać zimę naszym mniejszym braciom przed dofinansowanie zimowego dokarmiania saren i jeleni
 • Uczciwie płacimy podatki w Polsce
 • Od ponad 3 lat wspieramy finansowo Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie

j-labs jest członkiem ASPIRE i współinicjatorem Małopolskiego Klastra MakeIT

j-labs angażuje się w działania wspierające otoczenie IT w Krakowie. Aktywnie uczestniczymy w konferencjach branżowych oraz spotkaniach m.in. Java Users Group (JUG), Open Web Application Security Project (OWASP), Krakowska Grupa Developerów (KGD), Project & Analysis Management Summit (PAM Summit), International Institute of Business Analysis (IIBA). Konsekwentnie zwiększając swoje zaangażowanie w rozwój branży, j-labs włącza się w działania Stowarzyszenia ASPIRE, które zrzesza najważniejsze firmy z branży IT, BPO/SSC w regionie małopolskim.

Członkami Stowarzyszenia są między innymi znane w Krakowie centra IT: Sabre Holdings, Akamai, Motorola, UBS, Brown Brothers Harriman (BBH).

W ramach stowarzyszenia, w grupach roboczych, pracujemy nad rozwiązaniami i standardami, jakie stosujemy w naszej działalności i wspólnie zastanawiamy się, co można poprawić w otoczeniu biznesowym oraz w funkcjonowaniu branży IT w Krakowie.

Małopolski Klaster makeIT to porozumienie firm działających w obszarze nowych technologii. j-labs jest jednym z współinicjatorów powołania Klastra. Klaster w naszej wizji ma być miejscem, gdzie ambitne firmy IT znajdą platformę do wymiany doświadczeń, wspólnego rozwijania aktywności (szczególnie międzynarodowej) i gdzie powstaną zupełnie nowe projekty biznesowe. Koordynatorem klastra jest Krakowski Park Technologiczny.