Administration Leader

Zadanie

Strategia, administracja, kadry, leadership, office management.

Wynagrodzenie

do 13 000 PLN brutto (UoP) lub (B2B)

Kraków

Biuro j-labs (Kraków, Zabłocie)

Tak, chcę spróbować.

Twoje zadania

  • realizacja strategii administracyjnej wspierającej funkcjonowanie j-labs
  • zarządzanie zespołem administracyjnym (m.in. wspólne planowanie celów, codzienne wsparcie, motywowanie, rozwój, feedback)
  • koordynacja prac zespołu i nadzór nad realizacją projektów
  • czuwanie nad poprawnością i jakością obsługiwanych przez zespół procesów kadrowo-administracyjnych
  • opracowywanie, przeglądanie i ulepszanie procesów kadrowo-administracyjnych, w tym identyfikacja obszarów wymagających usprawnień
  • nadzór nad kompleksową organizacją pracy biura oraz zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania przy współpracy z Office Specialist (front-desk), a w szczególności:
    • planowanie i bieżąca weryfikacja kosztów funkcjonowania biura
    • nadzór nad prawidłowym stanem technicznym i wyglądem biura
    • kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura
  • współpraca z kluczowymi partnerami zewnętrznymi, w tym administracją budynku, firmami wspierającymi pracę biura, dostawcami i serwisantami
  • zarządzanie budżetem administracji – odpowiedzialność za planowanie i monitoring wydatków
  • współpraca i wsparcie Zarządu oraz Liderów wszystkich zespołów centralnych i oddziałów przychodowych w sprawach administracyjnych
Oczekujemy

  • minimum 8 letniego doświadczenia zawodowego w administracji/office management, w tym doświadczenie na stanowisku z analogicznym/ podobnym zakresem obowiązków (doświadczenie w pracy w firmie IT będzie dodatkowym atutem)
  • w tym około 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobrej znajomości procesów dotyczących zarządzania biurem (wcześniejsze doświadczenie w obszarze office managementu/zakupów mile widziane)
  • dobrej znajomości prawa pracy
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami (mile widziane)
  • orientacji „na proces” – usprawnienia i rozwiązywanie problemów w sposób systemowy
  • umiejętności właściwej priorytetyzacji obowiązków
  • odpowiedzialności i solidności
  • rzetelności  i skrupulatności w realizacji zadań
  • umiejętności negocjacyjnych
  • zaangażowania i motywacji do utrzymywania najwyższych standardów pracy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
Oferujemy

  • roczny budżet szkoleniowy w wysokości 3000pln do samodzielnego wykorzystania
  • wewnętrzne szkolenia, w tym szkolenia techniczne i workshopy
  • program MultiKafeteria (karta Multisport lub bilety do kina/teatru czy np. bony na zakupy)
  • opiekę medyczną (LUXMED)
  • spotkania i eventy integracyjne
  • świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości
  • każdy pomysł traktowany jest serio

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 13 000 PLN brutto

B2B

Kraków

Joanna Niegórska-Gil

In-house Recruitment & HR Partner

Z nami możesz liczyć na:

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Brzmi dobrze?

To nie dla mnie.