Office Specialist Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Dołącz do zespołu pozytywnie nakręconych osób, lubiących pracę wśród ludzi i dla ludzi!

TWOJE ZADANIA

kompleksowa organizacja pracy krakowskiego biura oraz zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania;
wsparcie działań administracyjnych drugiego biura w Warszawie (przy współpracy z Liderem Oddziału);
dbanie o prawidłowy stan techniczny biura i jego wygląd;
planowanie i bieżąca weryfikacja kosztów funkcjonowania biura;
dbanie o prawidłowe zaopatrzenie biura;
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i wsparcie dla działów powiązanych w archiwizacji dokumentów firmowych;
zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, także przesyłkami kurierskimi (nadawanie, przyjmowanie, monitorowanie, dystrybucja w obrębie biura);
zarządzanie budżetem administracyjnym – odpowiedzialność za planowanie i monitoring wydatków, a także przeprowadzanie postępowań ofertowych oraz renegocjacja warunków współpracy z obecnymi usługodawcami/dostawcami;
opieka i rozwój narzędzi dedykowanych dla obsługi administracyjnej firmy;
współpraca z kluczowymi partnerami zewnętrznymi, w tym administracją budynku, firmami wspierającymi pracę biura, dostawcami, serwisantami;
budowanie profesjonalnego wizerunku firmy poprzez jakościową obsługę połączeń telefonicznych, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną;
jakościowa obsługa i organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;
wsparcie dla HR w obsłudze procesów onboardingowych i offboardingowych oraz organizacji delegacji służbowych;
realizacja dodatkowych projektów związanych z realizacją strategii administracyjnej wspierającej funkcjonowanie całej firmy
współpraca i wsparcie dla Zarządu, Liderów zespołów centralnych i oddziałów przychodowych w sprawach administracyjnych.

OCZEKUJEMY

szukamy osoby, która razem z nami będzie tworzyć przyjazne i komfortowe warunki pracy, potrafiącej szybko i skutecznie rozwiązywać problemy codziennej pracy biurowej, lubiącej pracę wśród ludzi i dla ludzi.
min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale administracji;
bardzo dobrej znajomości procesów związanych z obsługą biura;
praktycznej i biegłej obsługi MS OFFICE;
orientacji na proces, usprawnienia, inicjatywność w rozwiązywaniu problemów i narzędzi dedykowanych do obsługi biura;
umiejętności planowania, zarządzania własnym czasem pracy i efektywnego wykonywania powierzonych zadań;
odpowiedzialności i solidności;
rzetelności i skrupulatności w realizacji zadań;
zaangażowania i motywacji do utrzymania najwyższych standardów pracy;
bardzo dobrej znajomości j. angielskiego;
mile widziana praktyczna umiejętność zagadnień regulowanych przez prawo gospodarcze i kodeks cywilny, prawo pracy;
mile widziane umiejętności negocjacyjne;
mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami.

OFERUJEMY

dołączysz do zespołu pozytywnie nakręconych ludzi, lubiących robić to, co robią 🙂
będziesz pracować w usystematyzowanym środowisku, z dużym naciskiem na jakość procesów.
będziesz mieć dużą samodzielność w działaniach i przestrzeń do realizacji pomysłów.
tworzymy kameralne i pozytywne miejsce pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika.
stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna
organizujemy szkolenia techniczne i „miękkie”, raz w roku jeździmy na j-People Camp - gdzie szkolimy się, integrujemy i bawimy;
o pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy- przeczytasz na innych zakładach naszej strony 🙂

umowa o pracę

od 4 100 do 4 800 PLN brutto
LUB

umowa b2b

Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?