Project Manager Siedziba klienta (Warszawa, Ochota. Obecnie zdalnie) zobacz co z nami zyskasz
Będziesz odpowiadać za zarządzanie projektem w ramach budowy nowej wersji systemu finansowego, działającego w 7 krajach.

TWOJE ZADANIA

Zarządzaniem projektem i całym cyklem jego życia.
Monitorowanie kluczowych założeń i parametrów projektu.
Zapewnianie wysokiej jakości wykonywanych zadań.
Raportowanie i prezentowanie postępu projektu.
Definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu.
Zarządzanie zespołem w tym zapewnianie poprawnej komunikacji ustalając jasne priorytety i cele.
Zapewnienie członkom zespołu pracy w środowisku pełnym motywacji i pozytywnej energii.

PROJEKT

Rozwój aplikacji wspierającej produkt jakim jest linia kredytowa.
Aplikacja działa na siedmiu rynkach, a prace polegają na rozwoju funkcjonalności i dostosowywania ich do lokalnych warunków i przepisów.
Prace dotyczą również wdrożenie usług dodatkowych takich jak: podwyższanie linii kredytowej na podstawie bieżącej weryfikacji ryzyk, możliwość dodania kart kredytowych i debetowych, czy portfela mobilnego.
Praca zespołu oparta jest o metodykę Scrum.
Praca zdalna: obecnie 100% (dla chętnych biuro jest otwarte), po zakończeniu epidemii: 2 dni/tydzień - zdalnie.

WYMAGANIA

2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku analityka biznesowego.
Doświadczenie we współpracy z programistami, product ownerami, testerami i Scrum Masterami.
Wysoki poziom wiedzy technicznej.
Bardzo dobre zrozumienie faz cyklu życia projektu.
Doświadczenie w pracy w Agile i Scrum.
Umiejętność współpracy z klientami oraz opracowywania strategii i rozwiązań o dużej wartości biznesowej.
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

umowa o pracę

do 12 000 PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 100 PLN netto/h
Anna Niedzielska

Warszawa

Senior IT Recruitment Specialist

Kopiuj

533 505 273 Kopiuj Kopiuj

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?