Senior EB Specialist (Recruitment Marketing) Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Wspieraj pozyskiwanie specjalistów IT z kanałów marketingowych oraz buduj markę pracodawcy, poprzez autentyczny i efektywnościowy employer branding.

TWOJE ZADANIA

Współtworzenie oraz wdrażanie strategii działań marketingu rekrutacyjnego, w szczególności w zakresie budowania marki pracodawcy wśród specjalistów IT.
Koordynacja kampanii wizerunkowych (online i offline).
Wsparcie zespołu rekrutacji w komunikacji i budowania relacji z kandydatami.
Organizacja i koordynacja naszego topowego eventu dla społeczności IT – Talk4Devs.
Tworzenie contentu i zarządzanie kanałami komunikacji zewnętrznej (social media, www, tech blog, Talk4Devs)
Współpraca z zewnętrznymi partnerami oraz mediami.
Koordynacja obecności na eventach zewnętrznych (konferencje, targi, meetupy itp).
Rozwój programu Ambasadorów Marki.
Dbanie o spójność i aktualizację materiałów wizerunkowych.

OCZEKUJEMY

Co najmniej 5 lat doświadczenia w employer brandingu, marketingu rekrutacyjnym, komunikacji związanej z pozyskiwaniem talentów lub pochodnymi kierunkami (mile widziane w branży IT).
Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów, popartego konkretnymi rezultatami.
Umiejętności pracy w oparciu o dane.
Lekkiego pióra, umiejętności tworzenia i redagowania tekstów.
Zmysłu estetycznego, znajomości zasad projektowania i kompozycji.
Doświadczenia w organizacji eventów.
Ponadprzeciętnych umiejętności komunikacyjnych.
Znajomości języka angielskiego na poziomie B2+.
Doskonałej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii Ads (Facebook, Linkedin, Google Ads).
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań email marketingowych.
Mile widziane doświadczenie w pracy z designerami oraz zewnętrznymi dostawcami w zakresie materiałów brandingowych.

OFERUJEMY

Dołączysz do zespołu pozytywnie nakręconych ludzi, lubiących robić to, co robią 🙂
Będziesz pracować w usystematyzowanym środowisku, z dużym naciskiem na jakość procesów.
Będziesz współtworzyć projekty i rozwiązania, o których jest głośno na rynku HR i EB.
Będziesz mieć dużą samodzielność w działaniach i przestrzeń do realizacji pomysłów.
Tworzymy kameralne i pozytywne miejsce pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika.
Stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w okresie pandemii 100% home office).
Organizujemy szkolenia techniczne i „miękkie”, raz w roku jeździmy na j-People Camp - gdzie szkolimy się, integrujemy i bawimy.

umowa o pracę

od 10 000 do 12 000 PLN brutto
LUB

umowa b2b

od 80 PLN do 96 netto/h +VAT
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?