Senior EB Specialist Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Wspieraj pozyskiwania specjalistów i buduj markę pracodawcy z wyboru w topowej firmie IT w Krakowie!

TWOJE ZADANIA

Będziesz odpowiadać za współtworzenie oraz wdrażanie strategii działań marketingu rekrutacyjnego, w szczególności w zakresie budowania marki pracodawcy wśród specjalistów IT.
Będziesz pracować w oparciu o dane, mierząc rezultaty podejmowanych działań.
Wesprzesz zespół rekrutacji, w celu znalezienia i przyciągnięcia najlepszych ludzi w branży do najlepszej firmy IT w Krakowie.
Zadbasz o pozytywne doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacji.
Będziesz zarządzać contentem w kanałach komunikacji j-labs online (social media, www, tech blog, Talk4Devs).
Będziesz mózgiem operacji naszego topowego eventu dla społeczności IT – Talk4Devs.
Zaangażujesz naszych specjalistów do udziału w inicjatywach zewnętrznych.
Rozkręcisz program Ambasadorów Marki.
Zadbasz o spójność i aktualizację materiałów wizerunkowych.
Będziesz współpracować z mediami, współtworzyć oraz dystrybuować treści do publikacji zewnętrznych.
Zbudujesz relacje z j-People, które pomogą Ci efektywnie realizować powierzone zadania.
Zarządzisz współpracą i utrzymaniem relacji z zewnętrznymi partnerami.

OCZEKUJEMY

Co najmniej 3 lat doświadczenia w Employer Brandingu (mile widziane w branży IT).
Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów EB, popartego konkretnymi rezultatami.
Umiejętności pracy w oparciu o dane.
Lekkiego pióra, umiejętności tworzenia i redagowania tekstów.
Zmysłu estetycznego, znajomości zasad projektowania i kompozycji.
Doświadczenia w prowadzeniu eventów.
Ponadprzeciętnych umiejętności komunikacyjnych.
Znajomości języka angielskiego na poziomie B2+.
Doskonałej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie.
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii Ads (Facebook, Linkedin, Google Ads).
Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań email marketingowych.
Mile widziane doświadczenie w pracy z designerami oraz zewnętrznymi dostawcami w zakresie materiałów brandingowych.
Mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych oraz obróbki video.
Mile widziana znajomość podstaw IT (od strony teoretycznej).

OFERUJEMY

Dołączysz do zespołu pozytywnie nakręconych ludzi, lubiących robić to, co robią 🙂
Będziesz pracować w usystematyzowanym środowisku, z dużym naciskiem na jakość procesów.
Będziesz współtworzyć projekty i rozwiązania, o których jest głośno na rynku HR i EB.
Będziesz mieć dużą samodzielność w działaniach i przestrzeń do realizacji pomysłów.
Tworzymy kameralne i pozytywne miejsce pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika.
Stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w okresie pandemii 100% home office).
Organizujemy szkolenia techniczne i „miękkie”, raz w roku jeździmy na j-People Camp - gdzie szkolimy się, integrujemy i bawimy.
O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy- przeczytasz na innych zakładach naszej strony 🙂

umowa o pracę

do 10 000 zł PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 80 PLN netto/h +VAT
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?