C++ Developer

Zadanie

Dostosowanie produktu do obecnych standardów technologicznych, rozwój platformy z uwzględnieniem wymagań CI/CD, zagwarantowanie skalowalności i konfigurowalności aplikacji oraz umożliwienie jego ekspansji na wszystkie rynki wspierane przez klienta

Wynagrodzenie

UoP: do 14 500 zł brutto lub do B2B: do 110 zł netto+vat/h

Miejsce pracy

Siedziba klienta (Warszawa, ul. Inflack)

Tak, chcę spróbować.

Zobacz co zyskasz
z nami

Projekt

 • Celem projektu jest dostosowanie produktu do obecnych standardów technologicznych, rozwój platformy z uwzględnieniem wymagań CI/CD, zagwarantowanie skalowalności i konfigurowalności aplikacji oraz umożliwienie jego ekspansji na wszystkie rynki.
 • Platforma liczy ponad 12 milionów linii kodu i łączy różne technologie.
 • Platforma służy do analizy danych zbieranych z urządzeń pomiarowych zamontowanych wśród panelistów na całym świecie. Urządzenia te mierzą wszelkie aktywności uczestników badania związane z dostępem do mediów.
 • Uzyskane dane są zbierane, filtrowane i agregowane przy wykorzystaniu różnorodnych algorytmów, zależnych od zasad rynku, dla którego wykonywane są badania.
 • Przetworzone w ten sposób dane są gotowe do dalszej analizy w oparciu o wewnętrzne lub zewnętrzne (klienta) oprogramowanie.
 • Obecna platforma wymaga zmian. Od członków zespołu oczekuje się pomocy w wyborze właściwej architektury i technologii. 

Technologia

 • Microsoft Visual C++ (C++ 11)
 • Net / C#
 • MFC / Windows Forms
 • STL
 • JavaScript
 • SQL

Zesół

 • Docelowo zespół ma się skaładać z około 20 osób.
 • Musisz wykazać się otwartością do stosowania nieszablonowych rozwiązań i nauki nowych technologii.
 • Developerzy mają realny wpływ na stosowane rozwiązania.

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 14 500 zł brutto

 

B2B

do 110 zł netto+vat/h

Ilona Najder

Senior IT Recruitment Specialist

Skype Kopiuj

LinkedIn

Email Kopiuj

533 505 273 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

3000 budżetu szkoleniowego rocznie

Pracę dla różnych klientów w wielu sektorach

Personal branding:
IT Akademia j-labs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

On-boardingi, konferencje, eventy firmowe

Zatrudnienie na stałe – wybierasz umowę o pracę lub B2B

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Atrakcyjny program rekomendacji

Miejsce pracy w Krakowie
Biuro j-labs w stolicy
Biuro j-labs

Brzmi dobrze?

Tak, chcę spróbować.

To nie dla mnie.
Chcę sprawdzić inne oferty.

Szukaj ofert
◰ j•labs

Aplikacja na stanowisko:

C++ Developer

Warszawa

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

Dane

Linki

Załączniki

Informacja dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie w zakresie z nich wynikającym jest dobrowolne, ale niezbędne w tym celu. Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Przesłane dane osobowe możemy przekazywać dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji, podmiotom zarządzającym projektami IT w związku z którymi prowadzona jest niniejsza rekrutacja oraz dostawcom usług IT takich jak np. hosting.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych w j-labs sp. z o.o. można kontaktować się pod adresem: j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków lub przez e-mail: GDPR@j-labs.pl.

* Pola konieczne do udziału w procesie rekrutacji