Fullstack Java Developer

Zadanie

Dołącz do projektu greenfield z rodzaju sztucznej inteligencji! Buduj aplikację „3D Tetris”, której zadaniem będzie jak najlepsze poukładanie transportowanych towarów w konkretnej pojemności. Z rozwiązania będzie korzystać największa firma logistyczna na świecie.

Wynagrodzenie

do 16 500 brutto PLN (UoP) lub do 125 PLN netto/h (B2B)

Miejsce pracy

Biuro j-labs (Kraków, Zabłocie)

Tak, chcę spróbować.

Zobacz co zyskasz
z nami

Twój projekt

 • Projekt jest w fazie planowania rozpoczęcia MVP.
 • Będziemy budować komponenty wielokrotnego użytku jak np. optymalizacja obciążenia, weryfikacja adresów czy obliczanie terminu dostaw.
 • Na ich podstawie klient będzie mógł tworzyć usługi IT w różnych obszarach swojej działalności i w wielu przypadkach - aplikacjach, usługach etc.
 • Celem pierwszego komponentu jest zbudowanie aplikacji optymalizującej pakowanie jednostek ładunkowych w 3D. Obecnie jest już zbudowane przez analityków i matematyków narzędzie, nie jest jednak dostępne w całej firmie. Zaimplementujemy je w oddzielną aplikację, która zapewnia taką samą logikę i prezentuje go użytkownikom wewnętrznym.

Technologie

 • Java 8/Kotlin
 • Spring Boot
 • Microservices
 • AWS
 • Docker
 • Angular (minimum wersja 5)
 • Yarn
 • Inne zaproponowane przez zespół i uzgodnione z architektem

Twój zespół

 • 4 osobowy zespół Developerów (w tym backend/fullstack/frontend) z Team Leaderem na czele i wsparciem Delivery Manager'a.
 • Podejście Agile: do decyzji zespołu Scrum/Kanban.
 • Product Owner po stronie Klienta (Niemcy).
 • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 16 500 PLN brutto

B2B

do 125 PLN netto/h

Tomasz Drabik

Senior IT Recruitment Specialist

Z nami możesz liczyć na:

3000 budżetu szkoleniowego rocznie

Pracę dla różnych klientów w wielu sektorach

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

On-boardingi, konferencje, eventy firmowe

Zatrudnienie na stałe – wybierasz umowę o pracę lub B2B

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Atrakcyjny program rekomendacji

Miejsce pracy w Krakowie
Biuro j-labs w stolicy
Biuro j-labs

Brzmi dobrze?

Tak, chcę spróbować.

To nie dla mnie.
Chcę sprawdzić inne oferty.

Szukaj ofert
◰ j•labs

Aplikacja na stanowisko:

Fullstack Java Developer

Kraków

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

Dane

Linki

Załączniki

Informacja dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie w zakresie z nich wynikającym jest dobrowolne, ale niezbędne w tym celu. Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Przesłane dane osobowe możemy przekazywać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji, podmiotom zarządzającym projektami IT (w szczególności Klientom) w związku z którymi prowadzona jest niniejsza rekrutacja oraz dostawcom usług IT takich jak np. hosting.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych w j-labs sp. z o.o. można kontaktować się pod adresem: j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków lub przez e-mail: GDPR@j-labs.pl.

* Pola konieczne do udziału w procesie rekrutacji