Java Developer

Zadanie

Rozwój systemu optymalizującego proces płatności podatków od nieruchomości na rynku amerykańskim. Projekt zaczyna się od 3 mies. wyjazdu do USA.

Wynagrodzenie

do 11 500 PLN brutto (UoP) lub do 90 PLN netto/h (B2B)

Miejsce pracy

Siedziba Klienta (Kraków, północ)

Tak, chcę spróbować.

Zobacz co zyskasz
z nami

Twój projekt

 • System jest narzędziem wspomagającym proces realizacji płatności podatków od nieruchomości pomiędzy właścicielami a agencjami podatkowymi w Stanach Zjednoczony począwszy od zbierania informacji o wysokości stawek podatkowych, poprzez raportowanie tego klientom do zbierania płatności i realizowania ich na rzecz agencji podatkowych.
 • Umożliwia bieżące monitorowanie postępu prac, zarządzanie harmonogramem oraz konfigurowalność samego procesu w zależności od typu agencji oraz metody płatności.  

Technologie

 • Java 8
 • Spring Boot
 • Spring Cloud
 • Spring Data
 • TestNG, Mockito
 • Angular 5
 • REST
 • Cucumber
 • Pivotal Cloud Foundry

Twój zespół

 • Praca zespołu oparta jest o metodologię Pair Programming, z wykorzystaniem metodyki Agile.
 • Projekt dotyczy rozwijania nowych funkcjonalności z wykorzystaniem najnowszych technologii, a deweloperzy mają realny wpływ na stosowane rozwiązania.
 • W projekcie stosowane jest TDD i Continuous Integration.
 • W projekcie kładzie się nacisk na jakość stosowanych rozwiązań - obecne są wzorce projektowe, testy automatyczne, code review.
 • Proces wdrożenia w projekt rozpoczyna się od 3 miesięcznego pobytu w USA.

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 11 500 PLN brutto

B2B

do 90 PLN netto/h

Ewelina Popielec

IT Recruitment Specialist

Skype Kopiuj

LinkedIn

Email Kopiuj

690 075 202 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

3000 budżetu szkoleniowego rocznie

Pracę dla różnych klientów w wielu sektorach

Personal branding:
IT Akademia j-labs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

On-boardingi, konferencje, eventy firmowe

Zatrudnienie na stałe – wybierasz umowę o pracę lub B2B

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Atrakcyjny program rekomendacji

Miejsce pracy w Krakowie
Biuro j-labs w stolicy
Biuro j-labs

Brzmi dobrze?

Tak, chcę spróbować.

To nie dla mnie.
Chcę sprawdzić inne oferty.

Szukaj ofert
◰ j•labs

Aplikacja na stanowisko:

Java Developer

Kraków

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

Dane

Linki

Załączniki

Informacja dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie w zakresie z nich wynikającym jest dobrowolne, ale niezbędne w tym celu. Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Przesłane dane osobowe możemy przekazywać dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji, podmiotom zarządzającym projektami IT w związku z którymi prowadzona jest niniejsza rekrutacja oraz dostawcom usług IT takich jak np. hosting.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych w j-labs sp. z o.o. można kontaktować się pod adresem: j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków lub przez e-mail: GDPR@j-labs.pl.

* Pola konieczne do udziału w procesie rekrutacji