Java Developer

Zadanie

prace związane z tworzeniem oraz rozwojem portali i programów lojalnościowych, w tym aplikacji B2B i B2C 

Wynagrodzenie

do 15 500 PLN brutto UoP lub do 120 PLN netto+VAT/h B2B

Miejsce pracy

Siedziba klienta (Warszawa, Mokotów)

Tak, chcę spróbować.

Zobacz co zyskasz
z nami

Projekt

  • Projekt dotyczy tworzenia oraz rozwijania platformy webowej opartej o AWS Cloud (Amazon Web Services) dla portali oraz programów lojalnościowych, w tym aplikacji B2B i B2C, i jest realizowany na skalę międzynarodową.
  • Tworzone aplikacje wspierają: procesy fakturowania, raportowania oraz operacji na kartach flotowych dla branży B2B; procesy programów lojalnościowych oraz portale informacyjne dla klientów końcowych B2C (integracja wielu marek grupy w Europie, miliony klientów).

Technologia

  • Java 8
  • Spring, Spring Boot
  • NodeJS
  • AWS Cloud, Docker, Vagrant
  • PostgreSQL, Mongo, Redis
  • Scrum, Kanban
  • Sonar, Jenkins, Maven, Gradle, GitHub, Bash

Zespół

  • Osoba na tym stanowisku będzie brać udział w nowopowstających projektach oraz rozwijać istniejące projekty w zakresie: mikrousług w chmurze, dodawania nowych modułów według wymagań biznesowych, pisania testów jednostkowych do nowopowstałych funkcjonalności.

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 15 500 PLN brutto

B2B

do 120 PLN netto+VAT/h

Warszawa

Monika Pałasz

Senior IT Recruitment Specialist

Skype Kopiuj

LinkedIn

Email Kopiuj

690 940 072 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

3000 budżetu szkoleniowego rocznie

Pracę dla różnych klientów w wielu sektorach

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

On-boardingi, konferencje, eventy firmowe

Zatrudnienie na stałe – wybierasz umowę o pracę lub B2B

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Atrakcyjny program rekomendacji

Miejsce pracy w Krakowie
Biuro j-labs w stolicy
Biuro j-labs

Brzmi dobrze?

Tak, chcę spróbować.

To nie dla mnie.
Chcę sprawdzić inne oferty.

Szukaj ofert
◰ j•labs

Aplikacja na stanowisko:

Java Developer

Warszawa

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

Dane

Linki

Załączniki

Informacja dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie w zakresie z nich wynikającym jest dobrowolne, ale niezbędne w tym celu. Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Przesłane dane osobowe możemy przekazywać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji, podmiotom zarządzającym projektami IT (w szczególności Klientom) w związku z którymi prowadzona jest niniejsza rekrutacja oraz dostawcom usług IT takich jak np. hosting.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych w j-labs sp. z o.o. można kontaktować się pod adresem: j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków lub przez e-mail: GDPR@j-labs.pl.

* Pola konieczne do udziału w procesie rekrutacji