.NET QA Engineer (branża medyczna)

Zadanie

Rozwijanie systemu do zarządzania danymi medycznymi.

Wynagrodzenie

do 12 000 PLN brutto UoP lub do 95 PLN netto+vat/h B2B

Miejsce pracy

Siedziba klienta (Kraków, Czyżyny)

Tak, chcę spróbować.

Zobacz co zyskasz
z nami

Projekt

 • System z branży medycznej dla klienta z Wielkiej Brytanii, służący do zarządzania danymi medycznymi - TMF (trail master file - zbiór dokumentów wymaganych prawnie w celu udokumentowania prób klinicznych).
 • Jest to bardzo rozbudowany system, który pozwala na zarządzanie całym procesem zbierania dokumentacji, wykorzystuje OCR do ekstraktownia informacji z dokumentów, raportowania oraz weryfikowania dokumentacji.
 • Prowadzone są również prace (zaawansowane) w celu wykorzystania ML/AI do weryfikacji danych i wychwytywania błędów.

Technologia

 • .NET Core
 • ASP.NET MVC
 • JavaScript
 • RabbitMQ
 • Azure
 • Docker
 • AWS
 • Rancher
 • MySQL
 • SonarQube
 • Bamboo

Zespół

 • Zespoły pracują w metodyce SCRUM blisko współpracując z brytyjskim klientem. Klient jest bardzo otwarty na rozwiązania zaproponowane przez zespół. Wymaga dużej samodzielności i inicjatywy ze strony zespołu.
 • Jeden zespół składa się z 3 programistów i jednego QA. Programiści są odpowiedzialni za dostarczenie zaplanowanych funkcjonalności wraz z unit testami i testami integracyjnymi. QA ma za zadanie czuwać nad jakością całego rozwiązania, dostarczać przypadki testowe i automatyczne UI testy.
 • Powstaje także oddzielny zespół testerów automatycznych wspierających proces tworzenia testów regresyjnych i walidacyjnych.

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

Regular: do 12 000 PLN brutto

 

B2B

Regular: 95 PLN netto+vat/h

Ewa Stawska

IT Recruitment Specialist

Skype Kopiuj

LinkedIn

Email Kopiuj

530 870 473 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

3000 budżetu szkoleniowego rocznie

Pracę dla różnych klientów w wielu sektorach

Personal branding:
IT Akademia j-labs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

On-boardingi, konferencje, eventy firmowe

Zatrudnienie na stałe – wybierasz umowę o pracę lub B2B

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Atrakcyjny program rekomendacji

Miejsce pracy w Krakowie
Biuro j-labs w stolicy
Biuro j-labs

Brzmi dobrze?

Tak, chcę spróbować.

To nie dla mnie.
Chcę sprawdzić inne oferty.

Szukaj ofert
◰ j•labs

Aplikacja na stanowisko:

.NET QA Engineer (branża medyczna)

Kraków

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

Dane

Linki

Załączniki

Informacja dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa i ich podanie w zakresie z nich wynikającym jest dobrowolne, ale niezbędne w tym celu. Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia. Przesłane dane osobowe możemy przekazywać dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom systemów informatycznych wykorzystywanych w procesach rekrutacji, podmiotom zarządzającym projektami IT w związku z którymi prowadzona jest niniejsza rekrutacja oraz dostawcom usług IT takich jak np. hosting.

Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych w j-labs sp. z o.o. można kontaktować się pod adresem: j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków lub przez e-mail: GDPR@j-labs.pl.

* Pola konieczne do udziału w procesie rekrutacji