Senior IT Recruitment Specialist

Zadanie

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych - poszukiwanie utalentowanych specjalistów IT na rynku krakowskim.

Wynagrodzenie

do 7000 PLN brutto (UoP) lub do 55 PLN netto/h (B2B) + premia

Miejsce pracy

Biuro j-labs (Kraków, Zabłocie)

Tak, chcę spróbować.

Zobacz co zyskasz
z nami

Twoje zadania

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end na stanowiska IT (w tym przeprowadzanie rozmów F2F, ofertowanie i negocjacje z kandydatami)
  • współpraca z Rekruterami, Account Managerami oraz Liderem Oddziału by realizować cele oddziału
  • tworzenie i realizowanie strategii wyszukiwania odpowiednich kandydatów
  • dbanie o dobry candidate experience
  • wdrażanie innowacyjnych technik identyfikacji i wyszukiwania kandydatów
  • udział w aktywnościach employer brandingowych
  • wdrażanie i szkolenie nowych osób w zespole (dla chętnych)
  • udział w projektach HR i nie tylko HR

Oczekujemy

  • minimum 4 letniego doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych
  • doświadczenia w rekrutacji w branży IT
  • bardzo dobrej wiedzy technicznej umożliwiającej zrozumienie projektów i stanowisk IT
  • biegłej znajomości technik sourcing'u kandydatów
  • umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych do rekrutacji
  • samodzielności i kreatywnego podejścia do pracy
  • rzetelności i skrupulatności w realizacji zadań
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Dlaczego warto?

  • dostajesz dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • w j-labs rozwininiesz profesjonalne know-how Fullstack IT Rekrutera - znamy się na rekrutacji IT!
  • możesz brać udział w wewnętrznych workshopch technicznych i "miękkich" - sam możesz poprowadzić taki workshop!
  • masz realną szansę na awans zgodnie ze ścieżką kariery - jasne kryteria awansowania
  • możesz stać się ownerem obszaru np. employee experience, candidate experience, EB....
  • działamy zgodnie z ideą rekrutacji relacyjnej i dbamy o dobry candidate experience - stawiamy na wysoką jakość!
  • dajemy przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw
  • mamy elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną
  • o pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy, przeczytasz na innych zakładach naszej strony!

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 7000 PLN brutto + premia

B2B

do 55 PLN netto/h + premia

Kraków

Piotr Kiebasiński

Dyrektor Oddziału

Skype Kopiuj

Email Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

Personal branding:
IT Akademia j-labs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Miejsce pracy w Krakowie
Biuro j-labs w stolicy
Biuro j-labs

Brzmi dobrze?

To nie dla mnie.