Czym żyje j-labs

Zdjęcia, zaproszenia, relacje

#48 Akademia j-labs

Code review: easier, better, faster, stronger

“Jeśli podobnie jak dla mnie, dla Ciebie robienie code review nie jest najbardziej ulubioną częścią dnia w pracy i chciałbyś coś z tym zrobić, lub jeśli czujesz, że Twoje code review lub code review w Twoim zespole mogłoby być lepsze, lub jeśli po prostu chciałbyś usłyszeć kilka praktycznych rad dotyczących przeglądu kodu, to ta prezentacja jest zdecydowanie dla Ciebie”.

O swoich doświadczeniach w kontekście code review podczas 48 IT Akademii j-labs mówi Emil Hornung – programista z ponad 9 letnim doświadczeniem. Przez ten czas głównie tworzył, rozwijał i utrzymywał aplikacje webowe tworzone w Javie, na początku jako full stack developer a w ostatnim czasie jako backend developer. Fan TDD i BDD jak również innych akronimów takich jak SOLID, KISS, YAGNI. Ponad wszystko w pracy ceni sobie prostotę i zdrowy rozsądek.

 

Pozostańmy w kontakcie

Napisz do nas, jeśli chcesz porozmawia o tym, jak możemy współpracować z Tobą, albo Twoją firmą.

◰ j•labs

Rejestracja na wydarzenie:

#48 Akademia j-labs

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

Dane


Informacja dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania informacji o wydarzeniach organizowanych przez j-labs sp. z o.o.

* Pola obowiązkowe

Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Nasze serwisy używają plików cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies j-labs.