Czym żyje j-labs

Zdjęcia, zaproszenia, relacje

#76 Talk4Devs

Webinar

Start

11-05-2022 6:00

#76: Wzorce (i antywzorce) projektowe w Automatyzacji testów aplikacji webowych 11.05.2022 || 18:00 || online   ✅ Dlaczego warto oprzeć proces automatyzacji testów aplikacji webowych na sprawdzonych i szeroko wykorzystywanych wzorcach projektowych? ❎ Jakie są antywzorce, które niestety równie często są stosowane na szerokim rynku? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi na naszym #76 spotkaniu #Talk4Devs. Poprowadzi […]

#76: Wzorce (i antywzorce) projektowe w Automatyzacji testów aplikacji webowych

11.05.2022 || 18:00 || online

 

✅ Dlaczego warto oprzeć proces automatyzacji testów aplikacji webowych na sprawdzonych i szeroko wykorzystywanych wzorcach projektowych?
❎ Jakie są antywzorce, które niestety równie często są stosowane na szerokim rynku?

Na te pytania znajdziesz odpowiedzi na naszym #76 spotkaniu #Talk4Devs. Poprowadzi je Tomasz Stelmach, który od ponad 10 lat zawodowo zajmuje się m.in. testowaniem, zabezpieczaniem i zapewnianiem jakości oprogramowania!

📢 Szczegóły i darmowa rejestracja na naszej stronie talk4devs

Wraz ze wzrostem poziomu złożoności kodów źródłowych i samego oprogramowania, rośnie poziom złożoności testów oprogramowania. Automatyzacja testów jest istotną i coraz bardziej wykorzystywaną formą wspierania procesu testowego. Najistotniejszym elementem podczas budowy procesu automatyzacji testów jest samo podejście oraz  przyjęte ogólne koncepcje. Wzorce projektowe to uniwersalne, sprawdzone w praktyce rozwiązania często powtarzalnych problemów projektowych. W prezentacji opowiem, dlaczego warto oprzeć proces automatyzacji testów aplikacji webowych na sprawdzonych i szeroko wykorzystywanych wzorcach projektowych. Opowiem o ich koncepcji, zastosowaniu oraz mocnych i słabych stronach. Przedstawię również antywzorce, które niestety równie często są stosowane na szerokim rynku. Prezentacja będzie oparta na moim ponad 10 letnim doświadczeniu w pisaniu testów automatycznych, w zarządzaniu zespołami ds. automatyzacji testów i kierowaniu działami testowymi.

 

◰ j•labs

Rejestracja na wydarzenie:

#76 Talk4Devs

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

  Dane


  Informacja dodatkowe

  Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania informacji o wydarzeniach organizowanych przez j-labs sp. z o.o.

  * Pola obowiązkowe

  Twoja wiadomość została wysłana!

  Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.