Czym żyje j-labs

Zdjęcia, zaproszenia, relacje

#77 Talk4Devs

Talk4Devs

Start

15-06-2022 6:00

#77 Tester też programista – praktyczne zastosowanie podstaw programowania i wzorców projektowych w testach (w python) 15.06.2022, godz. 18:00, online Tematem prezentacji będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie dlaczego tester automatyzujący to też programista. Spotkanie będzie okazją do poznania dobrych praktyk i wzorców projektowych na praktycznych przykładach z pracy testera automatyzującego. Zarejestruj się ➡ https://talk4devs.j-labs.pl/77-tester-tez-programista/ Prelegent: Tomasz Majk – Od […]

#77 Tester też programista – praktyczne zastosowanie podstaw programowania i wzorców projektowych w testach (w python)

15.06.2022, godz. 18:00, online

Tematem prezentacji będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie dlaczego tester automatyzujący to też programista. Spotkanie będzie okazją do poznania dobrych praktyk i wzorców projektowych na praktycznych przykładach z pracy testera automatyzującego.

Zarejestruj się ➡ https://talk4devs.j-labs.pl/77-tester-tez-programista/

Prelegent: Tomasz Majk – Od ponad 10 lat związany z testami. Głównie testami automatycznymi aplikacji webowych oraz mobilnych, a także tworzeniem własnych narzędzi wspierających testy oraz ich utrzymanie. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem własnych aplikacji webowych/mobilnych.
◰ j•labs

Rejestracja na wydarzenie:

#77 Talk4Devs

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

  Dane


  Informacja dodatkowe

  Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania informacji o wydarzeniach organizowanych przez j-labs sp. z o.o.

  * Pola obowiązkowe

  Twoja wiadomość została wysłana!

  Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.