Czym żyje j-labs

Zdjęcia, zaproszenia, relacje

Projektowanie infrastruktury aplikacji webowych

Meet'up

Dowiecie się m. in jakie narzędzia, technologie można wybrać i jak odpowiednio tym zarządzić z korzyścią dla całego zespołu.

Przed nami kolejny meetup i kolejna okazja żeby spotkać się i wymienić doświadczeniami z innymi. 😊 Tym razem 100% zdalnie w formie webinaru.

Zakładamy luźną formułę – prezentacja około 40 minutowa + czas na pytania. Omawiamy aktualne problemy, zagwozdki i triki, które przewijają się w środowisku IT. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą ekspercką i dyskusja na temat Waszego poglądu na sprawę, a także spędzenie miło czasu.

 

Temat: Projektowanie wysoce skalowanej infrastruktury dla aplikacji webowych

Porozmawiajmy o tym w jaki sposób niewłaściwe podejście do tworzenia unikalnych rozwiązań może skutecznie spowolnić rozwój aplikacji pod względem technicznym, a w konsekwencji spowodować straty finansowe. Dowiecie się m. in jakie narzędzia, technologie można wybrać i jak odpowiednio tym zarządzić z korzyścią dla całego zespołu.

 

Prelegent: Krzysztof Łabuś

.NET Developer, Team Leader oraz DevOps z 8 letnim doświadczeniem. Zorientowany na dostarczanie wydajnego oprogramowania również w kontekście utrzymania. Obecnie zarządza zespołem dostarczającym wysoce efektywny system do komunikacji wielokanałowej.

◰ j•labs

Rejestracja na wydarzenie:

Projektowanie infrastruktury aplikacji webowych

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

  Dane


  Informacja dodatkowe

  Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania informacji o wydarzeniach organizowanych przez j-labs sp. z o.o.

  * Pola obowiązkowe

  Twoja wiadomość została wysłana!

  Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

  Nasze serwisy używają plików cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies j-labs.