j-labsowicze mogą korzystać z budżetu szkoleniowego 3000 zł rocznie, który można wydać na szkolenia, certyfikacje, język angielski i niemiecki, studia podyplomowe, konferencje (również dojazd i nocleg jeśli konferencja jest zamiejscowa), książki, ebooki czy platformy e-learningowe. Dodatkowo Luxmed i program MultiKafeteria (w tym Multisport).

Jeśli jesteś j-labsowiczem, to masz gwarancję stabilności zatrudnienia. Nasze portfolio jest na tyle duże, że możesz spać spokojnie😊 Jeśli projekt po stronie Klienta dobiega końca, to zmieniamy go na kolejny mając na uwadze Twoje doświadczenia i preferencje.

Oczywiście! W j-labs mamy obszerne portfolio projektów w różnych branżach, współpracujemy z ponad 40 Klientami z Krakowa, Warszawy i zagranicy (region DACH, Szwecja, USA). Jeśli po jakimś czasie stwierdzisz, że czas na zmiany i chcesz spróbować czegoś nowego, rozmawiasz o tym ze swoim Opiekunem i wspólnie wybieracie dla Ciebie nowy projekt oraz ustalacie dalsze kroki.

Twoim bezpośrednim przełożonym w j-labs jest Account Manager lub Delivery Manager, odpowiadający za współpracę z danym Partnerem Biznesowym. Twój przełożony to Twój Opiekun – zadba o Twój dobrostan w j-labs, porozmawia o ścieżce rozwoju, przyszłych indeksacjach Twojego wynagrodzenia, czy też o kolejnych projektach, gdy uznacie, że czas na zmiany, a także o wszystkim w czym potrzebujesz pomocy.