Tak! Jeśli znasz kogoś kto mógłby być zainteresowany dołączeniem do j-labsowiczów, to śmiało możesz nam go polecić. Jeśli zatrudnimy taką osobę, odwdzięczamy się bonusem 7000 pln brutto. Więcej o Programie Hire4jlabs znajdziesz na https://hire4.j-labs.pl/

Na każdym etapie – od momentu pierwszej rozmowy, aż po złożenie oferty i podpisanie z nami umowy – będziesz pod opieką Rekrutera – jest Twoim partnerem w rekrutacji. Jedna osoba, z którą załatwisz wszystko, bez konieczności zastanawiania się do kogo zwrócić się o pomoc, poradę, czy status Twojej rekrutacji.

Informację zwrotną po rozmowie otrzymasz do 2-3 dni – zależy nam na tym, aby możliwie jak najszybciej przekazać Ci odpowiedź.

Po pierwszej rozmowie to Ty decydujesz w kontekście jakiego projektu chcesz kontynuować z nami rozmowy. W przypadku dopasowania Twojego profilu do kilku projektów możemy przedstawić Ci od razu ofertę dołączenia do j-labs, a projekt wybierany jest później razem z Tobą i Twoim opiekunem w j-labs.

Kolejnym etapem są spotkania techniczne, bezpośrednio z przedstawicielami projektów – są to osoby techniczne i/lub zarządzające zespołem. O tym, kto dokładnie będzie brał udział w spotkaniu i jaki będzie mieć charakter, zależy oczywiście od projektu – o wszystkim dokładnie poinformuje Cię Twój Partner Rekrutacji.

Nic straconego! Dostaniesz od nas konkretną informację o tym, dlaczego na ten moment nie decydujemy się na kontynuowanie rozmów, a do tego materiały, które ułatwiają naukę. Wracamy do rozmów za jakiś czas. Nie przekreślamy współpracy w przyszłości!

Spotkanie na pierwszym etapie w j-labs ma na celu poznanie Twoich preferencji i oczekiwań, aby jak najlepiej dopasować dla Ciebie projekt, mając na uwadze Twoje dotychczasowe doświadczanie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące interesującego Cię projektu i o tym jakie są możliwości. Na podstawie zebranych informacji otrzymujesz od nas konkretne propozycje, możemy też zaproponować Ci od razu dołączenie do j-labs.

Tak, zawsze przekazujemy feedback, nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej! Otrzymasz informację zwrotną od Rekrutera po części HR oraz raport z wykonanego testu DevSkiller. Rekruter poinformuje Cię również o tym co dalej. Na każdym etapie masz wsparcie swojego Partnera w Rekrutacji!

Jesteśmy elastyczni, wspólnie ustalamy dogodny dla Ciebie termin między godz. 8:00 a 17:00

Masz wybór jaką formę spotkania preferujesz – spotkanie online lub bezpośrednie (F2F) w biurze. Jeśli zdecydujesz się na rekrutację zdalną to zawsze prosimy o włączenie kamery, aby lepiej się poznać. (W trakcie okresu pandemii wszystkie spotkania prowadzimy zdalnie poprzez Teams lub Zoom).

Rozmowa trwa około godziny.

Na początek zapraszamy Cię do wypełnienia testu technicznego (współpracujemy z DevSkiller), który trwa około godziny. Czas trwania jest zależny od doświadczenia oraz technologii. Jednocześnie zapraszamy Cię na spotkanie z Rekruterem, na którym się poznamy bliżej – zależy nam na poznaniu Twoich preferencji, oczekiwań, doświadczenia. Rekruter opowie Ci o naszej firmie i tym dlaczego warto do nas dołączyć.