Organizowana przez grupę wysoko wykwalifikowanych, pełnych pasji programistów Java, architektów i affiliatów gromadzi polskich i międzynarodowych liderów społeczności, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami zarówno podczas sesji, jak i przerw.

Niska opłata za uczestnictwo sprawia, że Confitura jest dostępna dla wszystkich. Co więcej pieniądze ze sprzedaży trafiają bezpośrednio do organizacji charytatywnych.

Zapraszamy 29 czerwca do Expo XXI w Warszawie.

Zapewniamy:

– najlepszy team j-people, który opowie Ci o realizowanych przez nas projektach oraz o tym, jak stać się ich częścią smile
– nowe stoisko
– ciekawe konkursy

Nie może Was tam zabraknąć!

Celem konferencji Devoxx Poland jest zapewnienie najwyższej klasy konferencji technicznej, podczas której zapaleni programiści mogą się spotkać, wymieniać wiedzą oraz inspirować. Jest to konferencja organizowana przez programistów dla programistów dzięki co czyni ją wyjątkowym doświadczeniem.

W ciągu 3 dni największej konferencji Java w Polsce uczestniczy ponad 2500 osób z 20 krajów, 100 prelegentów z całego świata, w tym nasz developer Emil Hornung, który będzie mówił o podejściu do kultury code review. Dowiedz się więcej tutaj

Z naszej strony zapewniamy:

– najlepszy team j-people smile który opowie Ci o realizowanych przez nas projektach oraz o tym, jak stać się ich częścią
– nowe stoisko
– ciekawe konkursy

Nie może Was tam zabraknąć! 

Zakładamy luźną formułę – krótka prezentacja + dyskusja + afterparty. Omawiamy aktualne problemy, zagwozdki i triki, które przewijają się w środowisku IT. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą ekspercką i dyskusja na temat Waszego poglądu na sprawę, a także spędzenie miło czasu w doborowym towarzystwie.

Artur Czopek
Artur pracuje jako Fullstack Java Developer w j-labs, pisze bloga https://simplecoding.pl oraz tworzy tutoriale z Kotlina. Nieustannie rozwija się poprzez dzielenie się wiedzą z innymi pasjonatami programowania. Poza pracą uwielbia sport, przede wszystkim bieganie – ma już na koncie starty w półmaratonach, a celuje jeszcze wyżej smile

Zapisy – https://praktyczny-kotlin-meetup-j-labs.evenea.pl/

Zapraszamy!

30 czerwca ponad 1800 entuzjastów Javy spotkało się w Expo XXI. Podczas tegorocznej Confitury można było wysłuchać ciekawych prelekcji oraz wziąć udział w networkingu. Na stoisku j-labs odwiedzający mogli porozmawiać o możliwościach, jakie daje j-labs, jak i również sprawdzić swoją wiedzę o Javie i powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Było javastycznie!

Jak co roku sponsorujemy Devoxx Poland. Od środy 20 czerwca byliśmy obecni w ICE Kraków, gdzie swoje talki techniczne prezentowały  największe gwiazdy javowego świata. Co czekało na dla 2500 uczestników? Stoisko, na którym można było porozmawiać z nami merytorycznie, jak i również wziąć udział w teście wiedzy o Javie.

Tomasz Korwin-Gajkowski (DLT Solution Manager) oraz Prof. Dr. Philipp Sandner (Head of Frankfurt School Blockchain Center) mówili o tym:

✔ Czym są DLT/blockchain oraz kryptowaluty
✔ Jakie są korzysci systemów opartych o blockchain
✔ Co należy rozumieć przez Smart Contracts?
✔ Czy blockchain jest gotowy na projekty komercyjne
✔ Jak wybrać właściwą technologię
✔ Jakie tredny panują obecnie w zakresie DLT

Był to pierwszy workshop naszego Centrum Kompetencji Enterprise Blockchain. Jak twierdzą uczestnicy i współorganizatorzy – jeden z lepszych, jakie miał miejsce na Frankfurt School. Kontynuujemy współpracę – niebawem kolejne wydarzenia o tematyce Blockchain.

Nasze serwisy używają plików cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies j-labs.