Program Poleceń
Poleć do j‑labs specjalistę IT

 • Poleć znajomego i zgarnij 7 000 zł!
Poleć specjalistę

Jak to działa?

Opowiedz znajomym o j‑labs i poproś o zgodę na polecenie
Prześlij CV polecanej osoby do nas
My kontaktujemy się z nią 
i proponujemy projekt
Kiedy wystartuje w j‑labs, wypłacimy Ci bonus w wysokości 7 000 zł!
Poleć specjalistę i otrzymaj bonus w wysokości 7 000 zł
Poleć specjalistę

Wypełnij formularz,

żeby zgłosić
rekomendowaną osobę

Otrzymasz
7000zł
kiedy zatrudnimy poleconą przez Ciebie osobę

Firma od inżynierów 
dla inżynierów

j-labs założyli specjaliści, którzy postanowili, że będzie to taka firma, 
w jakiej sami chcieliby pracować. Inżynierowie j‑labs nie muszą martwić się o nowe projekty po zakończeniu poprzednich. Mają wsparcie Delivery i Account Managerów w komunikacji z klientem. A wreszcie - dostęp do świetnej społeczności zajawionej technologią tak jak oni sami!

Poznaj j-People

 • Przemysław Pędziwiatr

  Senior Frontend Developer
 • Marta Bidas

  Delivery Manager
  LinkedIn
 • Mateusz Kulawik

  Team Lead, Full-stack Developer
  LinkedIn
 • Katarzyna Bucka

  Head of HR & Recruitment
  LinkedIn
 • Jakub Sendor

  Delivery Manager
  LinkedIn
 • Natalia Derenda-Sieniawska

  Compliance Officer
  LinkedIn
 • Agnieszka Majka-Komasara

  Business Unit Director – Kraków
  LinkedIn
 • Maciej Krzysica

  Tech Lead
  LinkedIn
 • Patrycja Botwina

  Internal Communication & EB Specialist
  LinkedIn
 • Dużą zaletą w j-labs jest przestrzeń na wprowadzanie nowych rozwiązań. Sytuacja w technologii nieustannie się zmienia, więc możliwość wprowadzania nowinek daje mi sporą satysfakcję. W j-labs mam miejsce, środki i czas na to, żeby z jednej strony rozwijać swoje możliwości, a z drugiej móc je sprawdzić w ramach żywego organizmu, jakim jest duży, działający projekt.

  Przemysław Pędziwiatr

  Senior Frontend Developer
 • W j-labs mam możliwość rozwijać swoje zainteresowania i realizować się na wielu płaszczyznach. Jest to miejsce, w którym czuję się komfortowo, ponieważ jestem częścią fantastycznej społeczności! Różnorodność zespołów i talentów pozwala nam dzielić się wiedzą, uczyć się od siebie nawzajem i poznawać inspirujących ludzi.

  Marta Bidas

  Delivery Manager
  LinkedIn
 • Jestem w j-labs od 2018 roku i w ciągu tych kilku lat wraz zespołem wypracowaliśmy uznanie klienta i zdobyliśmy jego zaufanie. My proponujemy architekturę, technologie oraz rozwiązania i bierzemy za to odpowiedzialność – i to jest super!

  Mateusz Kulawik

  Team Lead, Full-stack Developer
  LinkedIn
 • Od samego początku w j-labs kierujemy się zasadą: „traktuj innych tak jak sam chciałbyś być potraktowany” – dotyczy to zarówno relacji z pracownikami, kandydatami, jak i partnerami biznesowymi. Szczerość, transparentność, wywiązywanie się z obietnic, mówienie o tym jak jest bez żadnej ściemy są dla nas szczególnie ważne. Bardzo cenię sobie to, że w naszych zespołach pielęgnujemy owe cechy, a rzetelność jest na szczycie w j-labsowym słowniku.

  Katarzyna Bucka

  Head of HR & Recruitment
  LinkedIn
 • Przygotowanie techniczne naszych inżynierów, a także dobór projektów pod kątem technologicznym to nasz priorytet. To czy programujesz w .Necie, Javie, czy wolisz frontend ma dla nas duże znaczenie. Gdzie tylko możemy, proponujemy rozwiązania korzystające ze sprawdzonych, ale także i nowoczesnych bibliotek oraz frameworków. To pozwala j‑labs, j‑People i mnie stale rozwijać się w dynamicznym świecie IT!

  Jakub Sendor

  Delivery Manager
  LinkedIn
 • Miałam przyjemność pracować nad uzyskaniem przez j‑labs certyfikatów ISO 9001:2015 oraz ISO/IEC 27001, które potwierdzają wysoką jakość naszych usług i bezpieczeństwo procesów! Dzięki bazie procedur, które funkcjonują w j-labs od dłuższego czasu, dostosowanie ich do wymagań ISO było tylko formalnością.

  Natalia Derenda-Sieniawska

  Compliance Officer
  LinkedIn
 • Tym, co niezmiennie ujmuje mnie w j-labs są pozytywna atmosfera i otwartość, które wpływają na naszą rzetelną i merytoryczną współpracę. Lubimy ze sobą dyskutować, wspólnie szukać ulepszeń i wygodniejszych, skuteczniejszych rozwiązań. We wszystkich aspektach naszego j‑labsowego życia dużą uwagę przywiązujemy do jakości – zatrudniamy specjalistów z wysokimi kompetencjami i jesteśmy zorientowani na wartościowe projekty.

  Agnieszka Majka-Komasara

  Business Unit Director – Kraków
  LinkedIn
 • W j-labs pracuje od prawie pięciu lat i mam okazję obserwować rozwój firmy. Pomimo naprawdę dużej dynamiki wzrostu, firmie udaje się ustrzec przed suchą, korporacyjną atmosferą i biurokracją, co jest wielkim atutem. ​Możliwość zmiany projektu w ramach firmy to kolejny duży plus.

  Maciej Krzysica

  Tech Lead
  LinkedIn
 • Ludzie i wzajemne relacje są bardzo ważne w tworzeniu naszej kultury. Cieszę się, że jestem jej częścią! Dlaczego lubię pracować w j-labs? Bo tutaj chętnie przyjmuje się wszelkie inicjatywy, a osób do urzeczywistniania tych pomysłów nie brakuje. Każdy projekt, jaki realizuję, spotyka się z zaufaniem, konstruktywną krytyką i wsparciem – nie rzucamy słów na wiatr.

  Patrycja Botwina

  Internal Communication & EB Specialist
  LinkedIn
Dołącz do nas

Sprawdź kogo szukamy

Zobacz oferty pracy IT