Jesteśmy firmą stworzoną przez inżynierów dla inżynierów

 • Tworzymy firmę, gdzie doświadczeni inżynierowie realizują projekty, które świadomie wybrali. Partnerów przybliżamy do realizacji celów biznesowych, a u j-specialistów stale podnosimy ekspertyzę. Inwestujemy w ludzi, bo oni są podstawą j‑labs.

Rzetelność, merytoryka i technologia

Tworzymy takie środowisko, w jakim chcielibyśmy pracować. Opieramy kulturę organizacji na wartościach i rozpoczynamy współpracę z osobami, które wierzą w to, co my. Dzięki temu wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom.

Co sprawia, że jesteśmy j-labs?

Jesteśmy rzetelni

Przykładamy się do tego, co robimy, i utrzymujemy wysoką jakość.

Dbamy o merytorykę

Budujemy zespół ekspertów w swojej dziedzinie, którzy stale się rozwijają.

Stawiamy na technologię

W java „laboratorium” (stąd j‑labs!) i sprzęt, i wyniki idą krok w krok z rozwojem technologii.

j-labs
Culture Book

Culture Book to opowieść o naszych wartościach, kulturze organizacyjnej i historii jaką wspólnie zbudowaliśmy. Opowieść o tym co sprawiło, że z małej dwuosobowej firmy staliśmy się organizacją skupiającą ponad 500 specjalistów!
Pobierz Culture Booka

Poznaj j-ekspertów

 • Natalia Derenda

  Senior Legal Operations Speclialist
  LinkedIn
 • Mateusz Kulawik

  Team Lead, Full-stack Developer
  LinkedIn
 • Agnieszka Majka-Komasara

  Business Unit Director – Kraków
  LinkedIn
 • Maciej Krzysica

  Tech Lead
  LinkedIn
 • Miałam przyjemność pracować nad uzyskaniem przez j‑labs certyfikatów ISO 9001:2015 oraz ISO/IEC 27001, które potwierdzają wysoką jakość naszych usług i bezpieczeństwo procesów! Dzięki bazie procedur, które funkcjonują w j‑labs od dłuższego czasu, dostosowanie ich do wymagań ISO było tylko formalnością.

  Natalia Derenda

  Senior Legal Operations Speclialist
  LinkedIn
 • Jestem w j‑labs od 2018 roku i w ciągu tych kilku lat wraz zespołem wypracowaliśmy uznanie klienta i zdobyliśmy jego zaufanie. My proponujemy architekturę, technologie oraz rozwiązania i bierzemy za to odpowiedzialność – i to jest super!

  Mateusz Kulawik

  Team Lead, Full-stack Developer
  LinkedIn
 • Tym, co niezmiennie ujmuje mnie w j‑labs są pozytywna atmosfera i otwartość, które wpływają na naszą rzetelną i merytoryczną współpracę. Lubimy ze sobą dyskutować, wspólnie szukać ulepszeń i wygodniejszych, skuteczniejszych rozwiązań. We wszystkich aspektach naszego j‑labsowego życia dużą uwagę przywiązujemy do jakości – zatrudniamy specjalistów z wysokimi kompetencjami i jesteśmy zorientowani na wartościowe projekty.

  Agnieszka Majka-Komasara

  Business Unit Director – Kraków
  LinkedIn
 • W j‑labs pracuje od prawie pięciu lat i mam okazję obserwować rozwój firmy. Pomimo naprawdę dużej dynamiki wzrostu, firmie udaje się ustrzec przed suchą, korporacyjną atmosferą i biurokracją, co jest wielkim atutem. ​Możliwość zmiany projektu w ramach firmy to kolejny duży plus.

  Maciej Krzysica

  Tech Lead
  LinkedIn
Dołącz do nas

Meet-up pełen wiedzy

Zrzeszamy wokół j‑labs zaangażowaną społeczność ludzi, których łączy pasja do technologii. Talk4Devs to festiwal wiedzy od inżynierów dla inżynierów.
Spotykamy się od 2014 roku.
Dowiedz się więcej