Business Development Manager Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Dołącz do nas jako Business Development Manager! Twoja misją będzie pozyskiwanie i prowadzenie klientów na rynku DACH dla Software Development Center.

TWOJE ZADANIA

pozyskiwanie nowych Klientów dla j-labs na rynku DACH
utrzymywanie długofalowych relacji i opieka nad pozyskanymi Klientami
prezentacja usług oraz wartości j-labs u Klientów
analiza zapytań, przygotowywanie ofert i odpowiedzi na zapytania Klientów
monitorowanie satysfakcji Klientów i budowanie partnerskich, długofalowych relacji
współpraca z Delivery Managerami w zakresie rekrutacji inżynierów do projektów Twoich Klientów
wsparcie sprzedażowe Delivery Managerów w celu pozyskania i uruchomienia projektów u Twoich Klientów
realizacja działań wspomagających sprzedaż i budowanie marki (konferencje branżowe, techniczne workshopy dla Klientów itp.).

OCZEKUJEMY

seniority – min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B
osobowość ‘’Huntera’’- szukamy osoby z bardzo dużym nastawieniem na pozyskiwanie nowego biznesu
doświadczenia w sprzedaży usług IT: body leasing lub software development –potrafisz sprzedawać zespoły projektowe
doświadczenia w sprzedaży na rynkach zagranicznych
doświadczenia w przeprowadzaniu procesu sprzedaży E2E – od pozyskania leada do finalizacji sprzedaży
znajomości j. angielskiego (min. C1)
mile widziana znajomość j. niemieckiego.

OFERUJEMY

Będziesz pracować w najszybciej rozwijającym się dziale j-labs -Software Development Center
Będziesz pracować wśród ekspertów- średnie doświadczenie inżynierów w Software Development Center to 9 lat, a naszych kolegów i koleżanek w Backoffice- 10!
Nie boimy się mówić o finansach, cenimy transparentność. Nasze widełki finansowe to: od 12 000 do 15 000 PLN brutto (UoP) lub od 96 do 120 PLN netto/h + VAT (B2B) + premia sprzedażowa
Masz możliwość wyboru modelu współpracy jaki najbardziej Ci odpowiada- UoP czy B2B
Otrzymujesz roczny budżet szkoleniowy (przy UoP) w wysokości 3000 PLN do samodzielnego wykorzystania na konferencje, szkolenia, certyfikacje, książki i wszelkie aktywności związane z rozwojem kompetencji – Ty decydujesz na co go wydasz
Benefity. UoP: Program MyBenefit oraz opiekę medyczną LUXMED (pakiet zawiera również usługi stomatologiczne), B2B: możliwość skorzystania z preferencyjnych pakietów Luxmed i MyBenefit
Work-life balance. Możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej. Jeśli lubisz pracować z biura – zapraszamy na Zabłocie!

umowa o pracę

12 000- 15 000 PLN brutto + premia
LUB

umowa b2b

96-120 PLN netto/h + premia
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?