Business Development Manager

Zadanie

Pozyskiwanie nowych klientów na rynku warszawskim i rozwijanie biznesu u aktualnych już klientów (80% new business: 20% accounting).

Wynagrodzenie

do 14 200 PLN brutto (UoP) lub do 110 PLN netto/h +VAT (B2B)

Miejsce pracy

Biuro j-labs (Warszawa, Centrum)

Tak, chcę spróbować.

Twoje zadania
  • new business development – pozyskiwanie nowych Klientów dla warszawskiego oddziału j-labs
  • rozwój biznesu u aktualnych klientów (nowe piony, nowy PM itd.)
  • prezentacja usług oraz wartości j-labs u Klientów, przygotowywanie odpowiedzi na zapytania przetargowe, RFI itd.
  • monitorowanie satysfakcji Klientów i budowanie partnerskich, długofalowych relacji
  • współpraca z Rekruterami w zakresie rekrutacji inżynierów do projektów Twoich Klientów
  • opieka nad zespołem inżynierów pracujących w projektach Twoich Klientów
  • realizacja działań wspomagających sprzedaż i budowanie marki (konferencje branżowe, techniczne workshopy dla Klientów itp.)
Oczekujemy
  • minimum 4 letniego doświadczenia w pracy z klientem biznesowym (branża IT, duże firmy)
  • doświadczenia w sprzedaży usług outsourcingowych IT lub samych usług IT – min. 2 lata
  • znajomości technologii IT umożliwiającej zrozumienie projektów, partnerskich rozmów z klientem
  • znajomości warszawskiego rynku, jego specyfiki, głównych graczy itd.
  • umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych w sprzedaży (social selling)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • zaangażowania i chęci rozwoju
  • solidności i profesjonalnego podejścia do swoich obowiązków
Dlaczego warto?
  • nasze wartości to solidny fundament, na którym budujemy siłę j-labs
  • masz autonomię i wsparcie kiedy tego potrzebujesz
  • pracujesz w płaskiej strukturze
  • budujesz swoją markę osobistą
  • dajemy Ci przestrzeń na rozwój osobisty i zawodowy – stawiamy na ludzi lubiących się uczyć!
  • oferujemy dedykowane szkolenia wewnętrzne oraz coroczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny j-People Camp
  • co roku dostajesz 3000 pln budżetu szkoleniowego, do wydania na konferencje, książki, szkolenia, lekcje angielskiego i inne…
  • oferujemy Ci stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (możliwa forma współpracy B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawę + premię (widełki dotyczą podstawy wynagrodzenia)
  • masz dostęp do Program Multikafeteria/Multisport
  • dbamy o Twoje zdrowie – otrzymujesz opiekę medyczną Luxmed
  • stawiamy na jakość i rzetelność, dbamy o szczegóły
  • mamy elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną (do 2 dni)
  • dajemy Ci przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw
  • tworzymy kameralne i pozytywne miejsce pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 14 200 PLN brutto

B2B

do 110 PLN netto/h +VAT

Kraków

Katarzyna Bucka

HR Manager

Skype Kopiuj

Email Kopiuj

533 984 062 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Brzmi dobrze?

To nie dla mnie.