Business Development Manager Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Poszerzaj portfel naszych Klientów. Dołącz do zespołu Software Delivery Center j-labs!

TWOJE ZADANIA

New business development – pozyskiwanie nowych Klientów dla Software Delivery Center na rynku DACH.
Utrzymywanie długofalowych relacji i opieka nad pozyskanymi Klientami.
Prezentacja usług oraz wartości j-labs u Klientów.
Współpraca z Delivery Managerami w procesie presales.
Organizowanie spotkań z Klientami i Partnerami biznesowymi.
Analiza zapytań, przygotowywanie ofert i odpowiedzi dla Klientów.
Współpraca z Rekruterami w zakresie rekrutacji inżynierów do projektów Twoich Klientów.
Realizacja działań wspomagających sprzedaż i budowanie marki (konferencje, techniczne workshopy).
Reprezentowanie firmy podczas eventów branżowych.

OCZEKUJEMY

Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży międzynarodowej (sektor B2B).
Ugruntowanego doświadczenia w sprzedaży w branży IT, w obszarze usług software development lub body leasing.
Umiejętności nawiązywania relacji biznesowych na szczeblu managerskim.
Znajomości branży IT, na poziomie umożliwiającym zrozumienie projektów i stanowisk technicznych.
Doświadczenia w generowaniu leadów.
Umiejętności komunikacji, kreatywności oraz zaangażowania.
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (na poziomie minimum C1).
Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane).
Gotowości do częstych podróży służbowych.

umowa o pracę

do 15 000 zł PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 120 PLN netto/h +VAT
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?