Business Development Manager

Zadanie

Poszerzaj portfel naszych Klientów. Dołącz do zespołu Software Delivery Center j-labs!

Wynagrodzenie

do 13 000 PLN brutto (UoP) lub do 102 PLN netto/h +VAT (B2B)

Miejsce pracy

Biuro j-labs (Kraków, Zabłocie)

Tak, chcę spróbować.

Twoje zadania
  • New business development – pozyskiwanie nowych Klientów dla Software Delivery Center na rynku DACH
  • Utrzymywanie długofalowych relacji i opieka nad pozyskanymi Klientami
  • Prezentacja usług oraz wartości j-labs u Klientów
  • Współpraca z Delivery Managerami w procesie presales
  • Organizowanie spotkań z Klientami i Partnerami biznesowymi
  • Analiza zapytań, przygotowywanie ofert i odpowiedzi dla Klientów
  • Współpraca z Rekruterami w zakresie rekrutacji inżynierów do projektów Twoich Klientów
  • Realizacja działań wspomagających sprzedaż i budowanie marki (konferencje, techniczne workshopy)
  • Reprezentowanie firmy podczas eventów branżowych
Szukamy osoby
  • Z minimum 5 letnim doświadczeniem w sprzedaży międzynarodowej (sektor B2B)
  • Posiadającej ugruntowane doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym (branża IT) i w kontaktach na stopniu managerskim
  • Znającej branżę IT na poziomie umożliwiającym zrozumienie projektów i stanowisk technicznych
  • Komunikatywnej, zaangażowanej i kreatywnej
  • Lubiącej pracę z ludźmi
  • Posługującej się swobodnie językiem angielskim (na poziomie minimum C1)
  • Znającej język niemiecki na poziomie komunikatywnym (nie jest to warunek konieczny)
  • Gotowej do częstych podróży służbowych
Dlaczego warto?
  • Software Delivery Center, to oddział, gdzie chce się pracować 🙂
  • Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • W j-labs możemy współpracować w ramach UoP lub B2B
  • Otrzymujesz dedykowany budżet szkoleniowy – 3000 zł – na własny rozwój
  • Dbamy o Twoje zdrowie – możesz korzystać z  prywatnej opieki medycznej (Luxmed)
  • Masz dostęp do programu Multikafeteria/Multisport
  • Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia
  • Możliwość udziału w onboardingach, eventach firmowych, konferencjach, spotkaniach merytorycznych i integracyjnych
  • O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy, przeczytasz na innych zakładach naszej strony!

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 13 000 PLN brutto

B2B

do 102 PLN netto/h +VAT

Kraków

Patrycja Pałacka-Wilk

In-house Recruitment & HR Partner

Skype Kopiuj

Email Kopiuj

796 778 555 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Brzmi dobrze?

To nie dla mnie.