Business Development Manager Biuro j-labs, Al.Armii Ludowej 26, Warszawa
Dołącz do waszawskiego oddziału j-labs i rozwijaj go razem z nami!

TWOJE ZADANIA

New business development – pozyskiwanie nowych Klientów dla warszawskiego oddziału j-labs
Utrzymywanie długofalowych relacji i opieka nad pozyskanymi Klientami.
Prezentacja usług oraz wartości j-labs u Klientów.
Organizowanie spotkań z Klientami i Partnerami biznesowymi.
Analiza zapytań, przygotowywanie ofert i odpowiedzi dla Klientów.
Współpraca z Rekruterami w zakresie rekrutacji inżynierów do projektów Twoich Klientów.
Realizacja działań wspomagających sprzedaż i budowanie marki (konferencje, techniczne workshopy).
Reprezentowanie firmy podczas eventów branżowych.

OCZEKUJEMY

Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży usług.
Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży IT, w obszarze usług software development lub body leasing.
Umiejętności nawiązywania relacji biznesowych na szczeblu managerskim.
Znajomości branży IT, na poziomie umożliwiającym zrozumienie projektów i stanowisk technicznych.
Doświadczenia w generowaniu leadów.
Umiejętności komunikacji, kreatywności oraz zaangażowania.
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (na poziomie minimum B2).

OFERUJEMY

Rozwijasz z nami firmę poprzez wzrost warszawskiego oddziału.
Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości.
Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu).
Dbamy o Twoje zdrowie – możesz korzystać z  prywatnej opieki medycznej (Luxmed)
Masz dostęp do programu Multikafeteria/Multisport.
Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia.
Możliwość udziału w onboardingach, eventach firmowych, konferencjach, spotkaniach merytorycznych i integracyjnych
O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy, przeczytasz na innych zakładach naszej strony!

umowa o pracę

do 16 500 zł PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 130 PLN netto/h +VAT
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?