Business Operations Manager Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Dołącz do zespołu pozytywnie nakręconych osób, lubiących pracę wśród ludzi i dla ludzi!

TWOJE ZADANIA

Opieka nad aktualnymi klientami (m.in. utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, zbieranie wymagań i potrzeb rekrutacyjnych w projektach, rekomendowanie kandydatów, monitorowanie satysfakcji klientów)- 40%
Pozyskiwanie nowych klientów- 20%
Opieka nad inżynierami pracującymi w projektach u klientów (m.in. budowanie dobrych relacji z inżynierami, oceny okresowe, nadzorowanie terminów zamówień, indeksacje stawek) – 40%
Realizacja działań wspomagających sprzedaż i budowanie wizerunku j-labs (np. udział w konferencjach branżowych czy wsparcie przy organizacji technologicznych workshop’ów dla Klientów)

OCZEKUJEMY

Min. 3 lat doświadczenia na stanowisku sprzedażowym B2B
Min. 1 roku doświadczenia sprzedażowego w branży IT lub HR
J. angielskiego na poziomie B2/C1
Mile widziana znajomość branży outsourcingu IT oraz wiedza dotycząca nowoczesnych technik sprzedaży, np. social selling
Rzetelności i solidnego podejścia do wykonywanych obowiązków
Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych (łatwość prowadzenia rozmów)
Inicjatywności w rozwiązywaniu problemów
Umiejętności pracy w zespole, otwartości, energii i poczucia humoru 😊

OFERUJEMY

Dołączysz do zespołu pozytywnie nakręconych osób, lubiących pracę wśród ludzi i dla ludzi 😊
Będziesz pracować w usystematyzowanym środowisku, z dużym naciskiem na jakość procesów
Będziesz mieć dużą samodzielność w działaniach i przestrzeń do realizacji pomysłów
Tworzymy kameralne i pozytywne miejsce pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika
Stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (obecnie pracujemy jeszcze 100% zdalnie)
Oferujemy umowę o pracę lub B2B- sam(a) wybierasz rodzaj umowy
Organizujemy szkolenia techniczne i „miękkie”, raz w roku jeździmy na j-People Camp - gdzie szkolimy się, integrujemy i bawimy
O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy- przeczytasz na innych zakładach naszej strony 😊

umowa o pracę

do 13 000 PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 105 PLN netto/h
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?