Business Unit Director Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Rozwijaj oddział Software Delivery Center - zarządzaj zespołem sprzedaży.

TWOJE ZADANIA

Zarządzanie zespołem sprzedażowym (budowanie zespołu – rekrutacja, planowanie i weryfikacja celów, ocena pracy)
Zarządzanie ścieżkami rozwoju, spotkania okresowe, wsparcie merytoryczne i rozwój ludzi, motywowanie
Ustalanie i realizacja strategii rozwoju oddziału zgodnej z misją i wizją j-labs (przy bezpośredniej współpracy z Zarządem)
Budowanie i pielęgnowanie kultury organizacyjnej j-labs i naszych wartości w oddziale (jakość, merytoryka, rzetelność, technologia)
Rozwój biznesu zgodnie ze strategią i wizją: wyznaczanie kierunków, sposobów i technik sprzedaży, wsparcie przy pozyskiwaniu kluczowych klientów, dbanie o realizację celów sprzedażowych)
Pilnowanie jakości procesów sprzedażowych
Planowanie działań i celów liczbowych oraz jakościowych, planowanie budżetu

OCZEKUJEMY

Około 10 lat doświadczenia i bardzo dobrego warsztatu sprzedażowego B2B w obszarze outsourcingu IT
Minimum 3 lat doświadczenia i wiedzy w zakresie zarządzania zespołami sprzedażowymi
Bogatego doświadczenia w obszarze software developmentu oraz outsourcingu IT
Bardzo dobrego warsztatu managerskiego (techniki, narzędzia, know how)
Doświadczenia w sprzedaży na rynkach zagranicznych
Biegłej znajomości języka angielskiego (na poziomie C1)
Umiejętności właściwego ustalania priorytetów
Komunikatywności, umiejętności pracy z ludźmi oraz motywowania zespołu do działania
Samodzielności, dobrej organizacji czasu
Proaktywności i nastawienia na realizację celów biznesowych

OFERUJEMY

Rozwijasz z nami firmę poprzez wzrost oddziału Software Delivery Center j-labs
Zarządzasz zespołem sprzedażowym, masz realny wpływ na jego kształt
Działasz zgodnie z misją, wizją i strategią j-labs
Dostajesz dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
Pracujesz z utalentowanymi ludźmi, wyznaczasz ich kierunek rozwoju
Elastyczne formy współpracy
Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej (2 dni w tygodniu), obecnie z uwagi na sytuację, pracujemy 100% zdalnie
Benefity pozapłacowe (budżet szkoleniowy na własny rozwój, pakiet Luxmed dla Ciebie i rodziny, program Multikafeteria/Multisport)
Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia

umowa o pracę

od 22 000 zł PLN brutto
LUB

umowa b2b

od 170 PLN netto/h +VAT
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?