Chief Marketing Officer Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Oferta dla pasjonata marketingu!

TWOJE ZADANIA

Tworzenie i wdrożenie strategii w j-labs w zakresie zewnętrznego EB- budowanie marki firmy o wysokich kompetencjach technologicznych wśród potencjalnych kandydatów; budowanie marki pracodawcy z wyboru;
Tworzenie i wdrożenie strategii w j-labs w zakresie wewnętrznego EB- budowanie marki firmy o wysokich kompetencjach technologicznych, dobrego miejsca pracy wśród pracowników;
Budowanie marki firmy pośród potencjalnych klientów;
Opcjonalnie możesz też zająć się tematem marketingu rekrutacyjnego oraz marketingu B2B- pozyskiwanie kandydatów/klientów w wyniku działań marketingu.

OCZEKUJEMY

Minimum roku doświadczenia w tworzeniu, aktualizacji i wdrażaniu strategii marketingowej;
7 lat doświadczenia w obszarze marketingu;
Dobrej i ugruntowanej wiedzy z zakresu EB;
Dobrej i ugruntowanej wiedzy z zakresu budowania marki firmy;
Doświadczenia z obszaru digital marketingu;
Umiejętności wyboru i współpracy z dostawcami w trybie projektowym i ciągłym;
Znajomości j. angielskiego- poziom min. B2;
Zmysłu estetycznego.
Mile widziane podstawowe doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
Mile widziane doświadczenie w pracy z wewnętrznymi interesariuszami;
Mile widziane doświadczenie w IT lub branży pokrewnej, np. BPO/ SSC.

OFERUJEMY

Będziesz tworzyć i wdrażać strategię marketingu/ EB dla całej firmy!
Masz dużą swobodę w doborze zespołu oraz w doborze dostawców.
Stawiamy na merytoryczny i mierzalny marketing!
Otrzymasz spory budżet na realizację swojej strategii. Jak duży? Chętnie opowiem o tym podczas naszej rozmowy.
Będziesz pracować wśród ekspertów- średnie doświadczenie naszych koleżanek i kolegów z zespołu Backoffice to 10 lat!
Masz możliwość wyboru modelu współpracy jaki najbardziej Ci odpowiada- UoP czy B2B.
Otrzymujesz co roku budżet szkoleniowy (przy UoP) w wysokości 3000 PLN do samodzielnego wykorzystania na konferencje, szkolenia, certyfikacje, książki i wszelkie aktywności związane z rozwojem kompetencji – Ty decydujesz na co go wydasz.
Benefity. UoP: Program MyBenefit oraz opiekę medyczną LUXMED (pakiet zawiera również usługi stomatologiczne), B2B: możliwość skorzystania z preferencyjnych pakietów Luxmed i MyBenefit oraz z pakietu ubezpieczeń w PZU.
Work-life balance. Mamy elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej. Jeśli lubisz pracować z biura – zapraszamy na Zabłocie!

umowa o pracę

od 16 000 do 20 000 PLN brutto
LUB

umowa b2b

od 130 do 155 netto/h +VAT
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?