Content Marketing Specialist Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Tworzenie wysokiej jakości treści/contentu w kanałach komunikacyjnych j-labs.

TWOJE ZADANIA

tworzenie treści w kanałach komunikacyjnych j-labs (komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna)
współtworzenie newsletterów
pisanie case studies
planowanie i koordynacja prac w zakresie content marketingu
korekta i edycja treści
tworzenie i zarządzanie kalendarzami treści
współpraca z dostawcami treści, poszczególnymi działami firmy oraz prelegentami m.in. Talk4Devs

OCZEKUJEMY

minimum dwuletnie doświadczenie w na stanowisku Content Marketing Specialist
bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
umiejętności redaktorskie i korektorskie
znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
zaawansowane umiejętności tworzenia tekstów
zaawansowane umiejętności researchu
umiejętności analityczne
znajomość funkcjonalności Facebooka, Linkedina, pakietu Office
znajomość podstaw Wordpressa
portfolio
mile widziana znajomość znajomość SEO
mile widziana znajomość narzędzi do e-mail marketingu
mile widziana znajomość branży IT
mile widziana znajomość Reddita, Githuba

OFERUJEMY

Masz wpływ na to, co tworzysz! W j-labs to Ty planujesz i koordynujesz prace w zakresie content marketingu. Proponujesz i tworzysz treści w kanałach komunikacyjnych, współtworzysz newslettery i piszesz case studies.
rozwiniesz się nie tylko w pisaniu, ale też w obszarze technologii związanych z social mediami
knowledge sharing. W j-labs dostaniesz szkolenia techniczne z inżynierami, gildie i workshopy
budżet szkoleniowy 3000 PLN co roku (przy zatrudnieniu na UoP) – Ty decydujesz na co go wydasz
benefity - UoP: Program MyBenefit oraz opieka medyczna Luxmed (pakiet zawiera również usługi stomatologiczne). B2B: możliwość skorzystania z pakietów MyBenefit i Luxmed na preferencyjnych warunkach.
work-life balance. Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. Jeśli lubisz pracować z biura to masz taką możliwość w Krakowie i Warszawie.

umowa o pracę

7 000- 9 000 PLN brutto
LUB

umowa b2b

56-72 PLN netto/h
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?