HR Administration Specialist Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Dołącz do zespołu pozytywnie nakręconych osób, lubiących pracę wśród ludzi i dla ludzi!

TWOJE ZADANIA

administrowanie procesem kadrowym związanym z zatrudnieniem, przebiegiem zatrudnienia i zakończeniem stosunku pracy;
administrowanie procesem związanym z podpisywaniem i rozwiązywaniem umów cywilnoprawnych;
administrowanie procesem związanym z podpisywaniem i rozwiązywaniem umów o współpracę z podwykonawcami (b2b);
obsługa procesu PPK;
tworzenie kompletnej dokumentacji kadrowej;
odpowiedzialność za terminowość wymaganych dokumentów kadrowych (umowy, zamówienia, szkolenia BHP, badania medycyny pracy, A1, EKUZ);
nadzór nad ciągłością kontraktów i weryfikacja dokumentacji;
archiwizacja dokumentacji kadrowej i aktualizacja danych kadrowych w dedykowanych narzędziach;
ewidencja absencji pracowniczych;
ewidencja czasu pracy – koordynacja procesu przy pomocy dedykowanego narzędzia RCP;
samodzielna obsługa narzędzi informatycznych dedykowanych do procesu HR;
koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami: biuro rachunkowe, BHP, medycyna pracy;
udzielanie odpowiedzi na zapytania kadrowe;
samodzielne wystawianie zaświadczeń i opracowywanie raportów kadrowych;
odpowiedzialność za utrzymanie pozytywnych relacji z pracownikami i firmami współpracującymi;
odpowiedzialność za efektywny proces komunikacji wewnętrznej w firmie.

OCZEKUJEMY

min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w teorii i praktyce;
praktyczna i biegła obsługa MS OFFICE;
bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
umiejętności interpersonalne;
komunikacja na wysokim poziomie;
orientacja na proces, usprawnienia, inicjatywność w rozwiązywaniu problemów i dedykowanych narzędzi HR;
umiejętności planowania, zarządzania własnym czasem pracy i efektywnego wykonywania powierzonych zadań;
odpowiedzialność i solidność;
rzetelność i skrupulatność w realizacji zadań;
zaangażowanie i motywacja do utrzymania najwyższych standardów pracy.
mile widziana otwartość na zmiany, umiejętność dostosowywania się do zmiennych warunków, zadań, sytuacji;
mile widziana obsługa programów kadrowo – płacowych oraz Płatnik i ZUS PUE;
mile widziana znajomość zagadnień związanych z oddelegowaniem pracowników do UE;
mile widziana znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

OFERUJEMY

dołączysz do zespołu pozytywnie nakręconych osób, lubiących pracę wśród ludzi i dla ludzi;
będziesz pracować w usystematyzowanym środowisku, z dużym naciskiem na jakość procesów;
będziesz mieć dużą samodzielność w działaniach i przestrzeń do realizacji pomysłów;
tworzymy kameralne i pozytywne miejsce pracy;
nasi pracownicy mają wpływ na kształt procesów - liczymy się z głosem każdego pracownika;
stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy oraz praca w trybie hybrydowym;
zapewniamy warunki do rozwoju i możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i wewnętrznych inicjatywach;
oferujemy stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
dbamy o Twoje zdrowie - otrzymujesz prywatną opiekę medyczną (Luxmed);
otrzymujesz dostęp do program MyBenefit;
co roku otrzymujesz 3000 PLN budżetu szkoleniowego (do wydania na konferencje, książki szkolenia, lekcje angielskiego/ niemieckiego…);
organizujemy szkolenia techniczne i „miękkie”, raz w roku jeździmy na j-People Camp, gdzie szkolimy się, integrujemy i bawimy;
jesteśmy firmą, której kultura oparta jest na feedbacku;
o pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy- przeczytasz na innych zakładach naszej strony 😊

umowa o pracę

od 4850 do 6300 PLN
LUB

umowa b2b

Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?