In house Recruitment Partner

Zadanie

Dołącz do j-people i zadbaj o rekrutację najlepszych specjalistów do naszego zespołu Backoffice. Pracuj w oparciu o jakość i relacje.
Aplikacje zbieramy do 31.10.2020 - po tym czasie możesz spodziewać się od nas odpowiedzi.

Wynagrodzenie

do 10 000 PLN brutto (UoP) lub do 80 PLN netto/h (B2B)

Kraków

Biuro j-labs (Kraków, Zabłocie)

Tak, chcę spróbować.

Twoje zadania
  • zarządzanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end do naszego zespołu Backoffice (role: liderzy, sprzedaż, rekrutacja, admin, hr itp.)
  • bliska współpraca z hiring managerami
  • zbieranie wymagań dotyczących poszukiwanego kandydata i przygotowanie opisów stanowisk (np. taki jak ten, który właśnie czytasz )
  • aktywne poszukiwanie kandydatów (direct search)
  • przeprowadzanie weryfikacji „miękkiej” (screen tel., wywiad behawioralny,
    testy osobowości zawodowej DISC, referencje)
  • rekomendacja kandydatów do hiring managerów i koordynacja spotkań rekrutacyjnych
  • ofertowanie kandydatów
  • dbanie o dobry candidate experience
  • ciągłe udoskonalanie naszego procesu rekrutacji oraz wdrażanie innowacji i
    usprawnień (np. będziesz mieć okazję wdrożyć badanie CX)

  • udział w akcjach EB i miejsce na Twoje pomysły też się u nas znajdzie

Oczekujemy
  • minimum 5 letniego doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych end to end na
    stanowiska specjalistyczne i/lub managerskie (m.in. sprzedaż, hr , administracja
  • umiejętność budowania dobrych, partnerskich relacji z kandydatami i hiring
    managerami
  • nastawienie na wysoką jakość prowadzenia rekrutacji i zachowanie wysokich
    standardów
  • umiejętności negocjacyjnych
  • doświadczenie w przeprowadzeniu wywiadów behawioralnych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych do rekrutacji

  • samodzielności, zaangażowania i kreatywnego podejścia do pracy

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

  • odpowiedzialności, solidności i rzetelności w realizacji zadań

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy
  • dostajesz dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • w j-labs rozwiniesz profesjonalne know-how Fullstack Rekrutera – znamy się na rekrutacji!
  • możesz brać udział w wewnętrznych workshopach technicznych i “miękkich” – sam możesz poprowadzić taki workshop!
  • możesz stać się ownerem obszaru np. employee experience, candidate experience, EB….
  • działamy zgodnie z ideą rekrutacji relacyjnej i dbamy o dobry candidate experience – stawiamy na wysoką jakość!
  • dajemy przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw
  • mamy elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej (2-3 dni/ tyg ); do
    końca 2020 praca 100% zdalna
  • roczny budżet szkoleniowy w wysokości 3000 pln do samodzielnego wykorzystania
  • program MultiKafeteria (karta Multisport lub bilety do kina/teatru czy np. bony na zakupy)
  • opiekę medyczną (LUXMED)
  • spotkania i eventy integracyjne

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 10 000 PLN brutto

B2B

do 80 PLN netto/h

Kraków

Katarzyna Bucka

HR Manager

Skype Kopiuj

Email Kopiuj

533 984 062 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Brzmi dobrze?

To nie dla mnie.