Senior IT Recruitment Specialist Biuro j-labs: Kraków i Warszawa
IT, budowanie relacji, end to end talent acquisition

TWOJE ZADANIA

Samodzielne kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end na stanowiska IT (w tym przeprowadzanie rozmów online, ofertowanie).
Tworzenie i realizowanie strategii wyszukiwania odpowiednich kandydatów.
Budowanie długoterminowych relacji z kandydatami oraz tworzenie "pipeline" na potrzeby bieżących i przyszłych projektów rekrutacyjnych.
Współpraca z biznesem i Hiring Managerami by wspólnie realizować plany rekrutacyjne oddziału.
Dbanie o dobry candidate experience.
Udział w aktywnościach i projektach employer brandingowych (np. konferencje, Talk4Devs, wewnętrzne inicjatywy).

OCZEKUJEMY

5 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
Doświadczenia w rekrutacji w branży IT.
Bardzo dobrej wiedzy technicznej, umożliwiającej zrozumienie projektów i stanowisk IT.
Znajomości technik sourcing'u kandydatów.
Samodzielności i kreatywnego podejścia do pracy.
Rzetelności i skrupulatności w realizacji zadań.
Dobrej znajomości języka angielskiego.

OFERUJEMY

Przestrzeń na własne pomysły i innowacje. Liczymy się z Twoimi pomysłami, uwagami na usprawnienia i nie tylko! Chcemy kreować standardy w branży i wyprzedzać trendy! Dajemy Ci również decyzyjność i swobodę w codziennym działaniu!
Możliwość poszerzenia kompetencji na szkoleniach, wewnętrznych workshopach rekrutacyjnych, ale również poszerzenia know-how technologicznego na szkoleniach z inżynierami.
Pracę z dużym naciskiem na jakość procesów rekrutacyjnych (kandydaci w ankiecie candidate experience oceniają nas na poziomie 4.8/5). Wyznajemy zasadę "Candidate First" – słuchamy naszych kandydatów i dopasowujemy dla nich najlepsze projekty.
Benefity. UoP: Program MyBenefit oraz opiekę medyczną Luxmed (pakiet zawiera również usługi stomatologiczne). B2B: możliwość skorzystania z pakietów MyBenefit i Luxmed na preferencyjnych warunkach.
Własny budżet na rozwój (przy zatrudnieniu na UoP). Otrzymujesz co roku budżet szkoleniowy w wysokości 3000 pln do samodzielnego wykorzystania na konferencje, szkolenia, certyfikacje, książki i wszelkie aktywności związane z rozwojem kompetencji – Ty decydujesz na co go wydasz.
Pracę w doświadczonym i wspierającym się zespole – nasze średnie doświadczenie to 6 lat!
Nowoczesne biuro, a w nim m.in. coffee point, chillout room, gaming room.
Elastyczne godziny pracy i możliwość 100% pracy zdalnej, ale jak chcesz możesz pracować hybrydowo lub całkowicie z biura - Twój wybór.

umowa o pracę

9 000 - 11 000 PLN brutto + premia
LUB

umowa b2b

75 - 90 PLN netto/h + VAT + premia
Paulina Kalita

In-house Recruitment Partner

Kopiuj

794 402 245 Kopiuj Kopiuj

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?