Senior IT Recruitment Specialist Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków (obecnie praca zdalna)
IT, budowanie relacji, end to end talent acquisition

TWOJE ZADANIA

Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end na stanowiska IT (w tym przeprowadzanie rozmów F2F, ofertowanie i negocjacje z kandydatami).
Budowanie długoterminowych relacji z kandydatami z rynku IT. Nawiązywanie kontaktu z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych i sourcingowych (np. LinkedIn, GitHub, Facebook, Twitter).
Współpraca z Account Managerami/Delivery Managerami, Liderami Oddziałów oraz HR Business Partnerem w celu identyfikacji potrzeb rekrutacyjnych.
Tworzenie strategii wyszukiwania odpowiednich kandydatów oraz dbanie o dobre "candidate experience".
Udział w aktywnościach employer brandingowych (np. konferencje, j-labs’ Talk4Devs) i projektach HR.

OCZEKUJEMY

Minimum 5 letniego doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
Doświadczenia w rekrutacji w branży IT.
Bardzo dobrej wiedzy technicznej, umożliwiającej zrozumienie projektów i stanowisk IT.
Biegłej znajomości technik sourcing'u kandydatów.
Samodzielności i kreatywnego podejścia do pracy. Umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych do rekrutacji.
Orientacji na szczegóły i skrupulatności w realizacji zadań.
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
Umiejętności budowania i utrzymywanie dobrych i długofalowych relacji z kandydatami.

OFERUJEMY

Dostajesz dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy.
Możliwość rozwinięcia profesjonalnego know-how w firmie IT.
Pracę w usystematyzowanym środowisku, z dużym naciskiem na jakość procesów rekrutacyjnych (ostatnia kwartalna ocena w naszej ankiecie Candidate experience jest na poziomie 4.8 (w skali do 5).
Wewnętrzne szkolenia, w tym szkolenia techniczne i workshopy.
Wpływ na kształt naszego środowiska rekruterskiego, będziesz częścią zespołu, który dynamicznie się rozwija.
Benefity takie jak Program MultiKafeteria, LUXMED.
Roczny budżet szkoleniowy w wysokości 3000pln do samodzielnego wykorzystania.
Przyjacielską atmosferę, codzienne wsparcie zespołu i lidera.
Nowoczesne biuro, a w nim m.in. coffee point, chillout room, gaming room.
Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej z okazjonalną koniecznością pojawienia się w biurze (spotkania z kandydatami, zespołowe, integracyjne, ogólnofirmowe). Możesz też pracować zawsze z biura i mieć swoje stałe biurko – wszystko zależy na jaki model pracy się zdecydujesz: hybrydowy, czy stacjonarny.

umowa o pracę

do 10 000 zł brutto
LUB

umowa b2b

do 80 PLN netto/h
Joanna Niegórska-Gil

In-house Recruitment & HR Partner

Kopiuj

534 477 555 Kopiuj Kopiuj

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?