IT Talent Sourcing Specialist Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Sourcing, IT, budowanie relacji, talent acquisition.

TWOJE ZADANIA

Aktywne wyszukiwanie i angażowanie kandydatów na rynku IT z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych i sourcingowych (networking, headhunting, X-Ray, Boolean Search).
Budowanie długoterminowych relacji z kandydatami oraz tworzenie “pipeline” na potrzeby bieżących i przyszłych projektów rekrutacyjnych wykorzystując przy tym różne kanały dotarcia (np. LinkedIn, GitHub, Facebook, Twitter).
Aktywne promowanie ogłoszeń rekrutacyjnych w social media.
Przeprowadzanie wstępnych rozmów HR (telefonicznych) z pozyskanymi kandydatami i umawianie spotkań rekrutacyjnych z Rekruterem.
Współpraca z Liderem Rekrutacji oraz Rekruterami w celu realizacji potrzeb rekrutacyjnych.
Dbanie o jakość danych w systemie rekrutacyjnym.
Dbanie o dobry candidate experience.
Udział w aktywnościach employer brandingowych (np. konferencje, j-labs’ Talk4Devs).

OCZEKUJEMY

Minimum 2 letniego doświadczenia w pozyskiwaniu pasywnych kandydatów (sourcing).
Dobrej wiedzy technicznej (software development) umożliwiającej zrozumienie projektów i stanowisk IT.
Znajomości technik sourcing'u kandydatów (Linked In Recruiter, Boolean Search).
Umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych do rekrutacji.
Rzetelności  i skrupulatności w realizacji zadań.
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

OFERUJEMY

Niezależność i decyzyjność w wyborze narzędzi sourcingowych.
Możliwość rozwinięcia profesjonalnego know-how w firmie IT.
Roczny budżet szkoleniowy w wysokości 3000 pln do samodzielnego wykorzystania.
Wewnętrzne szkolenia, w tym szkolenia techniczne i workshopy.
Wpływ na kształt naszego środowiska rekruterskiego, będziesz częścią zespołu, który dynamicznie się rozwija.
Pakiet benefitow w tym Program MultiKafeteria oraz LUXMED.
Balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w okresie pandemii 100% zdalna)
Kameralna i świetna atmosfera pracy, liczymy się z głosem każdego pracownika.
Nowoczesne biuro, a w nim m.in. coffee point, chillout room, gaming room

umowa o pracę

5000- 7000 zł brutto
LUB

umowa b2b

Patrycja Pałacka-Wilk

In-house Recruitment & HR Partner

Kopiuj

796 778 555 Kopiuj Kopiuj

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?