Junior HR Administration Specialist

Zadanie

Opieka nad sprawnym funkcjonowaniem biura i wsparcie procesów administracyjnych w naszym warszawskim biurze.

Wynagrodzenie

wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (UoP) lub (B2B)

Miejsce pracy

Biuro j-labs (Warszawa, Aleja Armii Ludowej)

Tak, chcę spróbować.

Twoje zadania
  • opieka nad recepcją
  • obsługa połączeń telefonicznych oraz ogólnych skrzynek mailowych
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz przesyłkami kurierskimi
  • kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem
  • odpowiedzialność za sprawne fukcjonowanie biura
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania administracyjne
  • pierwsz linia kontaktu – wsparcie backoffice oddziału wrszawskiego
  • współpraca z dostawcami usług
  • koordynacja i wsparcie w organizacji firmowych eventów, współpraca z firmą cateringową
  • pomoc przy organizacji eventów dla pracowników oddziału warszawskiego
Oczekujemy
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • dokładności, rzetelności, zaagnażowania w realizowane zadania
  • komunikatywności
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • nastawienia na poszukiwanie rozwiązań i wsparcia biznesu
  • mile widziane zainteresowanie branżą HR
  • dobrej znajomości języka angielskiego
Dlaczego warto?
  • dostajesz dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • możesz brać udział w wewnętrznych workshopach technicznych i “miękkich”
  • działamy zgodnie z ideą rekrutacji relacyjnej i dbamy o dobry candidate experience – stawiamy na wysoką jakość!
  • dajemy przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw
  • mamy elastyczny czas pracy i częściową pracę zdalną
  • o pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy, przeczytasz na innych zakładkach naszej strony!

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

B2B

Kraków

Patrycja Pałacka-Wilk

In-house Recruitment & HR Partner

Skype Kopiuj

Email Kopiuj

796 778 555 Kopiuj

Z nami możesz liczyć na:

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Brzmi dobrze?

To nie dla mnie.