Junior IT Sourcing Specialist Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Zdobądź doświadczenie w rekrutacji w jednej z najlepszych firm IT na rynku!

TWOJE ZADANIA

wsparcie codziennych działań rekrutacyjnych, których celem jest pozyskanie najlepszych specjalistów IT na rynku
direct search- aktywne wyszukiwanie kandydatów za pomocą różnych metod i kanałów social media
budowanie długoterminowych relacji z kandydatami oraz tworzenie “pipeline” na potrzeby bieżących i przyszłych projektów rekrutacyjnych
aktywne promowanie ogłoszeń rekrutacyjnych w social media
przeprowadzanie wstępnych rozmów HR (telefonicznych) z pozyskanymi kandydatami i umawianie ich na spotkania z Rekruterami
współpraca z Liderem Rekrutacji oraz Rekruterami w celu realizacji potrzeb rekrutacyjnych
dbanie o jakość danych w systemie rekrutacyjnym
dbanie o dobry candidate experience
udział w aktywnościach employer brandingowych (np. konferencje, j-labs, Talk4Devs)

OCZEKUJEMY

posiadasz min. 6 miesięcy doświadczenia w rekrutacji (staże lub praktyki w działach rekrutacji są również mile widziane)
jesteś ambitną osobą i chcesz się nauczyć rekrutacji od najlepszych Rekruterów
lubisz rozmawiać z ludźmi, nie boisz się interakcji i nawiązywania nowych kontaktów
interesujesz się rynkiem IT (spokojnie, nie oczekujemy od Ciebie wiedzy IT, jeśli jednak śledzisz nowinki technologiczne i chcesz się rozwijać w rekrutacji IT- z przyjemnością z Tobą porozmawiamy)
nie są Ci obce social media
nie brakuje Ci kreatywnego podejścia do wykonywanych zadań
cechuje Cię rzetelność i skrupulatność
bardzo dobrze mówisz w j. angielskim

OFERUJEMY

dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacji w jednej z najlepszych firm IT na rynku!
działamy zgodnie z ideą rekrutacji relacyjnej i dbamy o dobry candidate experience – stawiamy na wysoką jakość- ostatnia kwartalna ocena w naszej ankiecie Candidate Experience jest na poziomie 4.8 (w skali do 5)!
masz przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw, będziesz częścią zespołu, który bardzo dynamicznie się rozwija
gwarantujemy przyjacielską atmosferę, codzienne wsparcie zespołu i lidera
stawiamy na balans między życiem prywatnym a zawodowym - elastyczne godziny pracy i częściowa praca zdalna (w okresie pandemii 100% home office)
zapewniamy przestrzeń do rozwoju: organizujemy szkolenia techniczne i „miękkie”, raz w roku jeździmy na j-People Camp - gdzie szkolimy się, integrujemy i bawimy
O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy- przeczytasz na innych zakładach naszej strony 😊

umowa o pracę

do 5 000 PLN brutto + premia
LUB

umowa b2b

Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?