Senior Fullstack Developer (Vue/Node) Biuro j-labs (Kraków, Zabłocie) | zdalnie
{
Rozwój aplikacji przy użyciu Vue.js/Node.js. Aplikacje tworzone są dla niemieckiej branży FinTech, która oferuje swoje usługi brokerskie od 2000 roku.
}

TECHNOLOGIE

  • docker
  • gitlab
  • kotlin
  • mysql
  • vue.js
  • node.js
  • swift
  • javascript

PROJEKT

Nasz partner oferuje dwa produkty: Guidants - aplikację webową połączona z aplikacją mobilną (iOS, Android) służąca do handlu papierami wartościowymi, analizy rynku, kontaktów z osobistym brokerem; aplikacja aktualnie oparta jest na customowym, frontendowym frameworku i musi zostać przepisana przy użyciu Vue.js GodmodeTrader - portal finansowy z treściami dotyczącymi kursów giełdowych, handlu kryptowalutami, walutami, funduszami ETF; strona ma milion unikalnych odwiedzeń miesięcznie; aktualnie aplikacja jest przepisana w oparciu o Vue.js i Nuxt.js, następnym krokiem będzie stworzenie nowego serwisu przy ponownym wykorzystaniu komponentów Vue.js (aktualnie w fazie koncepcyjnej).
Oba produkty oferują płatną subskrypcję (aktualnie wykupionych jest 19k subskrypcji) i różnorodność usług - klienci mogą za pośrednictwem jednej platformy mieć ekspozycję na wiele rynków finansowych posiadając dostęp do ponad miliona różnych instrumentów finansowych od klasycznych akcji przez derywatywy kończąc na rynku krypto. Celem klienta na najbliższe 3 lata jest konsolidacja produktów w jeden brand - proces już się rozpoczął: UI/UX zostanie ujednolicony, a zespoły będą pracować nad komponentami aplikacji, a nie nad osobnymi platformami. Architektura serwisów - zależnie od aplikacji, monolityczna i mikroserwisowa (w przeważającej części). aktualnie zespoły komunikują się cross - teamowo, komunikacja pomiędzy aplikacjami jak i z zewnętrznymi dostawcami jest zaimplementowana za pomocą restowych zapytań i Websocket’ów. Przyszyły rozwój frontendu jest kierowany w stronę wytworzenia wspólnej biblioteki komponentów, które bedą współdzielone pomiędzy obiema platformami.
Metodyka: Kanban + Scrum, oparta na narzędziach Atlassian (JIRA + Confluence), Git Hosting, CI/CD przez Gitlab, Office365 + Teams, Gitlab-Wiki.
Testowanie: unit testy oraz testy E2E przy użyciu Cypress.
Decyzje co do technologii, kształtu produktu, architektury podejmowane są przez cały zespół, nie ma tu miejsca na odgórne, narzucone rozwiązania.
Twoje zadania: pracując w projekcie będziesz rozwijał wszystkie produkty klienta, rozwój aplikacji przy użyciu frameworków: Vue.js oraz Node.js, praca z danymi w czasie rzeczywistym (real - time data) - benchmarking, poprawianie wydajności aplikacji (aplikacja procesuje i przechowuje ok. 650.000 price ticks na sekundę), praca z bardzo dużą ilością danych - (aplikacja przetwarza ok. 35 miliardów price ticks na dzień i obsługuje 2 miliony instrumentów finansowych w czasie rzeczywistym), przepisanie starszych systemów (PHP) na nowe przy użyciu Vue.js oraz Node.js, aktywne udzielanie feedbacku w momencie kiedy rozwiązania nie są zadowalające - stawiamy na Developerów, którzy nie boją się powiedzieć NIE przy wyborze narzędzi i rozwiązań 🙂

WYMAGANIA

Co najmniej 4 lata doświadczenia w programowaniu frontendu aplikacji webowych
Doświadczenie w programowaniu aplikacji komercyjnych w Vue.js oraz Node.js
Swoboda w rozmowie w języku angielskim (min. poziom B2)

PAPIEROLOGIA MUSI BYĆ…

dostosowana do Twoich potrzeb:)

umowa o pracę

do 19 500 PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 150 PLN netto/h
Marta Żmudka

Kraków

Marta Żmudka

IT Recruitment Specialist

Kopiuj

791 422 555 Kopiuj Kopiuj
BRZMI DOBRZE? IT’s your move!

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?

3000 budżetu szkoleniowego rocznie

Zatrudnienie na stałe – wybierasz umowę o pracę lub B2B

Pracę dla różnych klientów w wielu sektorach

Personal branding: Talk4Devs, blog techniczny

Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

On-boardingi, konferencje, eventy firmowe

Atrakcyjny program rekomendacji

Kartę Multisport / Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

ZOBACZ JAK SIĘ MEGA PRACUJE

NIE TWOJA BAJKA? Sprawdź inne oferty. Znajdź ofertę pracy dla siebie