Delivery Manager Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Dbaj o jakość wytwarzanego oprogramowania wg najlepszych praktyk. Bądź odpowiedzialny za zespół inżynierów w Software Development Center j-labs.

TWOJE ZADANIA

Opieka nad zespołem inżynierów (mentoring, szkolenia, ścieżki karier, badania satysfakcji z projektu etc.)
Budowanie samodzielnych zespołów developerskich.
Wielopłaszczyznowa współpraca z klientem - na poziomie biznesowym, w zakresie technologicznego zarządzania projektem oraz rozwoju zespołów/ inżynierów.
Nadzór nad jakością wytwarzanego oprogramowania według dobrych praktyk.
Pre-sales – wsparcie techniczne w zakresie realizowania nowych projektów.
Aspekt administracyjny związany z rolą (podwyżki, budżetowanie, rozliczenie czasu pracy, sprawy kontraktowe, etc.).

OCZEKUJEMY

Ok. 8-10 lat doświadczenia w branży IT.
Zaplecze techniczne (preferowane wcześniejsze doświadczenie jako Developer, QA, BA, Tester itp.).
Bardzo dobra znajomość cyklu rozwoju oprogramowania (SDLC).
3- 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami (preferowane stanowiska: Delivery Manager, Tech Leader, Project Manager, Product Owner etc.).
Doświadczenie w technicznym obszarze pre-sales.
Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami IT(Agile/Scrum/Kanban).
Znajomość j. angielskiego na poziomie C1.
Komunikatywność (szukamy osoby lubiącej pracę z ludźmi).
Bardzo dobra organizacja czasu, umiejętność optymalizacji pracy w zespole.
Umiejętność właściwego ustalania priorytetów.
Mile widziane doświadczenie w różnych modelach współpracy (np. Project Outsourcing, Body Leasing, Fixed Price, Managed Services).
Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

OFERUJEMY

Software Development Center, to oddział, gdzie chce się pracować 🙂
Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości
Każdy pomysł traktowany jest serio
W j-labs możemy współpracować w ramach UoP lub B2B
Otrzymujesz dedykowany budżet szkoleniowy – 3000 zł – na własny rozwój
Dbamy o Twoje zdrowie – możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej (Luxmed)
Masz dostęp do programu Multikafeteria/Multisport
Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia
Możliwość udziału w onboardingach, eventach firmowych, konferencjach, spotkaniach merytorycznych i integracyjnych
O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy, przeczytasz na innych zakładach naszej strony!

umowa o pracę

19 000- 25 000 PLN brutto
LUB

umowa b2b

150-185 PLN netto/h
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?