Delivery Manager Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Dbaj o jakość wytwarzanego oprogramowania wg najlepszych praktyk. Bądź odpowiedzialny za zespół inżynierów w Software Delivery Center j-labs.

TWOJE ZADANIA

Nadzorowanie procesu wytwarzania i dostarczania oprogramowania oraz bycie pomostem pomiędzy Klientem a Teamem
Nadzór nad jakością wytwarzanego oprogramowania według dobrych praktyk
Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu projektowego
Opieka nad podległym zespołem inżynierów oraz tworzenie nowych obszarów do rozwoju (szkolenia, ścieżki karier, badania satysfakcji z projektu etc.)
Odpowiedzialność za rozliczenia w projekcie (np. akceptacja czasu pracy zespołu)
Dbanie o poprawność ustaleń projektowych dla nowych Klientów (zebranie danych czy planu komunikacji)
Wsparcie Business Development Managerów w sprzedaży zakresie rozmów z Klientami na poziomie technologicznym

OCZEKUJEMY

Posiadasz zaplecze techniczne (preferowane wcześniejsze doświadczenie jako Developer – znajomość cyklu rozwoju oprogramowania)
Posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami (preferowane stanowiska: Delivery Manager, Tech Leader, Project Manager, Product Owner)
Posiadasz doświadczenie w technicznym obszarze pre-sales
Znasz zwinne metodyki zarządzania projektami IT
Znasz j. angielski na poziomie C1
Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi
Potrafisz organizować swój czas oraz optymalizować pracę w zespole
Potrafisz właściwie ustalać priorytety

OFERUJEMY

Software Delivery Center, to oddział, gdzie chce się pracować 🙂
Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości
Każdy pomysł traktowany jest serio
W j-labs możemy współpracować w ramach UoP lub B2B
Otrzymujesz dedykowany budżet szkoleniowy – 3000 zł – na własny rozwój
Dbamy o Twoje zdrowie – możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej (Luxmed)
Masz dostęp do programu Multikafeteria/Multisport
Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia
Możliwość udziału w onboardingach, eventach firmowych, konferencjach, spotkaniach merytorycznych i integracyjnych
O pozostałych fajnych rzeczach jakie robimy, przeczytasz na innych zakładach naszej strony!

umowa o pracę

LUB

umowa b2b

do 185 PLN netto
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?