Delivery Manager Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków (aktualnie praca zdalna) zobacz co z nami zyskasz
Opieka nad inżynierami, techniczne wsparcie pre-sales, kontakt z klientem.

TWOJE ZADANIA

Nadzorowanie procesu wytwarzania i dostarczania oprogramowania oraz bycie pomostem pomiędzy Klientem a Teamem.
Nadzór nad jakością wytwarzanego oprogramowania według dobrych praktyk.
Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu projektowego.
Opieka nad podległym zespołem inżynierów oraz tworzenie nowych obszarów do rozwoju (szkolenia, ścieżki karier, badania satysfakcji z projektu etc.).
Odpowiedzialność za rozliczenia w projekcie (np. akceptacja czasu pracy zespołu).
Dbanie o poprawność ustaleń projektowych dla nowych Klientów (zebranie danych czy planu komunikacji).
Wsparcie Business Development Managerów w zakresie rozmów z Klientami na poziomie technologicznym.

OCZEKUJEMY

Preferowane wcześniejsze doświadczenie jako Developer - znajomość cyklu rozwoju oprogramowania.
Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami (preferowane stanowiska: Delivery Manager, Tech Leader, Project Manager, Product Owner).
Doświadczenie w technicznym obszarze pre-sales.
Znajomości zwinnych metodyk zarządzania projektami IT
Znajomość j. angielskiego na poziomie C1
Umiejętności komunikacji, otwartości na pracę z ludźmi.
Organizacji czasu oraz umiejętności optymalizacji pracy w zespole.
Umiejętności właściwego ustalania priorytetów.

OFERUJEMY

Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości.
Współpracę w ramach UoP lub B2B.
Dedykowany budżet szkoleniowy – 3000 zł – na własny rozwój (UoP).
Dbamy o Twoje zdrowie – możesz korzystać z  prywatnej opieki medycznej (Luxmed).
Dostęp do programu Multikafeteria/Multisport.
Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia.

umowa o pracę

do 19 500 PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 155 PLN netto/h
Joanna Niegórska-Gil

In-house Recruitment & HR Partner

Kopiuj

534 477 555 Kopiuj Kopiuj

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?