Delivery Manager

Zadanie

Dbaj o jakość wytwarzanego oprogramowania wg najlepszych praktyk. Bądź odpowiedzialny za zespół inżynierów w Software Delivery Center j-labs.

Wynagrodzenie

do 18 500 PLN brutto (UoP) lub do 140PLN netto+vat (B2B)

Kraków

Biuro j-labs (Kraków, Zabłocie)

Tak, chcę spróbować.

Twoje zadania
  • Nadzorowanie procesu wytwarzania i dostarczania oprogramowania oraz bycie pomostem pomiędzy Klientem a Teamem
  • Nadzór nad jakością wytwarzanego oprogramowania według dobrych praktyk
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu projektowego
  • Opieka nad podległym zespołem inżynierów oraz tworzenie nowych obszarów do rozwoju (szkolenia, ścieżki karier, badania satysfakcji z projektu etc.)
  • Odpowiedzialność za rozliczenia w projekcie (np. akceptacja czasu pracy zespołu)
  • Dbanie o poprawność ustaleń projektowych dla nowych Klientów (zebranie danych czy planu komunikacji)
  • Wsparcie Business Development Managerów w zakresie rozmów z Klientami na poziomie technologicznym
Szukamy osoby
  • Z zapleczem technicznym, preferowane wcześniejsze doświadczenie jako Developer/Tester – znajomość cyklu rozwoju oprogramowania
  • Wymagane minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami (preferowane stanowiska: Delivery Manager, Tech Leader, Project Manager, Product Owner)
  • Posiadającej doświadczenie w technicznym obszarze pre-sales
  • Znającej zwinne metodyki zarządzania projektami IT
  • Posługującej się językiem angielskim na poziomie C1
  • Komunikatywnej i lubiącej pracę z ludźmi
  • Potrafiącej organizować swój czas oraz optymalizować pracę w zespole
  • Z umiejętnością właściwego ustalania priorytetów
Dlaczego warto
  • Software Delivery Center, to oddział, gdzie chce się pracować 🙂
  • Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości
  • Każdy pomysł traktowany jest serio
  • W j-labs możemy współpracować w ramach UoP lub B2B
  • Otrzymujesz dedykowany budżet szkoleniowy – 3000 zł – na własny rozwój
  • Dbamy o Twoje zdrowie – możesz korzystać z  prywatnej opieki medycznej (Luxmed)
  • Masz dostęp do programu Multikafeteria/Multisport
  • Dbamy o Twój rozwój – organizujemy wewnętrzne workshopy i szkolenia

Ty wybierasz jak współpracujemy

Umowa o pracę

do 18 500 PLN brutto

B2B

do 140PLN netto+vat

Kraków

Joanna Niegórska-Gil

In-house Recruitment & HR Partner

Z nami możesz liczyć na:

Personal branding:
Talk4Devs,
blog techniczny

Kartę Multisport/ Program Multikafeteria, oraz opiekę medyczną (Luxmed)

Jasną ścieżkę kariery
– możliwości awansu

Pracę w projektach dla międzynarodowych i polskich firm

Brzmi dobrze?

To nie dla mnie.