Head of Development Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków
Bliska współpraca z klientami, kształtowanie business unitu, praca wśród ekspertów!

TWOJE ZADANIA

Zwiększanie przychodu i dochodu w perspektywie krótko i długofalowej poprzez realizacje potrzeb klientów: zgłaszanych przez klientów oraz wygenerowanych przez sprzedaż (osobny zespół).
Zarządzanie business unitem 70-150 inżynierów.
Zarządzanie zespołem Delivery Managerów.
Zarządzanie działem produkcji oprogramowania (Agile/ T&M).
Bliska współpraca z zespołem rekrutacji i jego liderem.

OCZEKUJEMY

7 lat na stanowisku managerskim.
2 lata na stanowisku lidera działu rozwoju oprogramowania lub na stanowisku pokrewnym.
Doświadczenia w zarządzaniu produkcją oprogramowania w modelu zwinnym (Agile).
Doświadczenia w zarządzaniu managerami/ team leaderami.
Znajomości j. angielskiego (min. na poziomie C1).

OFERUJEMY

Będziesz pracować w dziale Software Development Center, w którym prowadzone są projekty enterprise przy bardzo bliskiej współpracy z klientami (Agile/Scrum).
Będziesz pracować wśród ekspertów- średnie doświadczenie specjalistów w Software Development Center to 9 lat!
Gwarantujemy organiczny rozwój zawodowy. Początkowo będziesz zarządzać ponad 70 inżynierami, a docelowo ich liczba może wzrosnąć nawet do kilkuset!
Stanowisko Head of Development jest furtką do funkcji top management jak CTO/CEO.
Masz dużą samodzielność w kształtowaniu business unitu (m.in. w zakresie składu osobowego, inicjatyw, P&L).
Nie boimy się mówić o finansach, cenimy transparentność. Nasze widełki finansowe to: od 26 000 do 30 000 PLN brutto (UoP) lub 220-253 PLN netto/h + VAT (B2B) oraz premię stanowiąca do 50% wynagrodzenia podstawowego.
Masz możliwość wyboru modelu współpracy jaki najbardziej Ci odpowiada- UoP czy B2B.
Otrzymujesz roczny budżet szkoleniowy (przy UoP) w wysokości 3000 PLN do samodzielnego wykorzystania na konferencje, szkolenia, certyfikacje, książki i wszelkie aktywności związane z rozwojem kompetencji – Ty decydujesz na co go wydasz.
Benefity. UoP: Program MyBenefit oraz opiekę medyczną LUXMED (pakiet zawiera również usługi stomatologiczne), B2B: możliwość skorzystania z preferencyjnych pakietów Luxmed i MyBenefit.
Work-life balance. Mamy elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej/ hybrydowej. Jeśli lubisz pracować z biura – zapraszamy na Zabłocie!

umowa o pracę

26 000- 30 000 PLN brutto
LUB

umowa b2b

200-225 PLN netto/h
Roma Przybyła

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?