Senior IT Administrator Biuro j-labs, Zabłocie 43A, Kraków zobacz co z nami zyskasz
Zapewnianie infrastruktury informatycznej niezbędnej do sprawnego funkcjonowania firmy.

TWOJE ZADANIA

Administrowanie infrastrukturą serwerową (Microsoft Azure VM, Azure ADDS, DNS, DHCP, RADIUS) i sieciową (WAN/LAN, konfiguracja sprzętu sieciowego Firewall, AccessPoint, Switch).
Administracja usługami Online Microsoft (Office 365, Exchange Online, Sharepoint Online, Teams, Intune, Autopilot).
Administracja usługami dostawców zewnętrznych (m.in. usługi ewidencji czasu pracy, oprogramowanie księgowe, bazy wiedzy, systemy mailingowe, konfiguracja domen, WWW, FTP), kontakt z dostawcami.
Wsparcie techniczne użytkowników końcowych – I i II linia wsparcia.
Administracja infrastrukturą desktopową opartą na rozwiązaniach Microsoft oraz Apple.
Współpraca ekspercka z pozostałymi działami firmy w celu optymalizacji narzędzi i procesów na potrzeby klientów wewnętrznych.

OCZEKUJEMY

Przynajmniej 5 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
Doświadczenia w administrowaniu Office 365 oraz Azure.
Doświadczenia w administrowaniu Windows Server.
Znajomości zagadnień sieciowych (LAN, WLAN, WAN, VoIP).
Dobrej znajomość Windows 10.
Dużej samodzielności, proaktywności, inicjatywy i chęci zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy.
Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2).
Umiejętności pracy w zespole.
Umiejętności diagnozowania i rozwiązywaniu problemów pod presją czasu.
Mile widziane: doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi infrastruktury i rozwiązań IT.
Mile widziane: wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
Mile widziane: znajomość urządzeń sieciowych Fortinet.
Mile widziany: certyfikaty Microsoft.
Mile widziane: znajomość rozwiązań backupowych.

OFERUJEMY

Roczny budżet szkoleniowy w wysokości 3000pln do samodzielnego wykorzystania.
Wewnętrzne szkolenia, w tym szkolenia techniczne i workshopy.
Program MultiKafeteria (karta Multisport lub bilety do kina/teatru czy np. bony na zakupy).
Opiekę medyczną (LUXMED).
Spotkania i eventy integracyjne.
Świetne biuro, otwarci ludzie, mnóstwo talentów, przestrzeń na nowe możliwości.
Każdy pomysł traktowany jest serio.

umowa o pracę

do 12 000 zł PLN brutto
LUB

umowa b2b

do 100 PLN brutto/h
Kinga Gołębiowska

In-house Recruitment Partner

STAWIAMY TWARDE WARUNKI

-kawa na ławę. Mamy konkretne benefity, wchodzisz w to?