Czym żyje j-labs

Zdjęcia, zaproszenia, relacje

Chrome DevTools – Tips & Tricks

Meetup j-labs

Ruszamy w j-labs z cyklem meetup’ów skierowanych do branży IT. Zapraszamy Was do naszego nowiutkiego biura (Zabłocie Business Park), gdzie przy piwie i pizzy będziemy dzielić włos na czworo, kombinować jak koń pod górę i zawracać rzekę kijem.

➡ TEMAT: Chrome DevTools – Tips & Tricks
Jeżeli wciąż używasz console.log żeby znaleźć błędy w JavaScripcie – możliwe, że spędzasz więcej czasu na debugowaniu niż powinieneś. Poznaj narzędzia dostępne w Chrome DevTools pomagające toczyć nierówną walkę z bugami, czkawkami interfejsu, czy problemami z wydajnością. Dowiedz się, co zrobić, żeby współpraca z DevToolsami przebiegała szybko i bezboleśnie.

➡ PRELEGENT: Paweł Jurczyński
Programista z zamiłowania. Ciągle goni nowe trendy frontedowe i doskonali się z zakresu produktywności. Fan automatyzacji i czystego kodu. Poza programowaniem interesuje się inwestowaniem w nieruchomości, motoryzacją i podróżami (także autostopem).

➡ ZAPISY
https://www.facebook.com/events/248924065764990/

Zakładamy luźną formułę – krótka prezentacja + dyskusja + afterparty. Omawiamy aktualne problemy, zagwozdki i triki, które przewijają się w środowisku IT. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą ekspercką i dyskusja na temat Waszego poglądu na sprawę, a także spędzenie miło czasu w doborowym towarzystwie.

Pozostańmy w kontakcie

Napisz do nas, jeśli chcesz porozmawia o tym, jak możemy współpracować z Tobą, albo Twoją firmą.

◰ j•labs

Rejestracja na wydarzenie:

Chrome DevTools – Tips & Tricks

Wolisz z nami porozmawiać?

Zostaw kontakt
do siebie, oddzwonimy.

Dane


Informacja dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest j-labs sp. z o.o., ul. Montwiłła-Mireckiego 25, 30-426 Kraków. Więcej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania informacji o wydarzeniach organizowanych przez j-labs sp. z o.o.

* Pola obowiązkowe

Twoja wiadomość została wysłana!

Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Nasze serwisy używają plików cookies. Klikając "Akceptuję" lub korzystając dalej z serwisu, wyrażają Państwo zgodę na politykę prywatności i cookies j-labs.