Jesteśmy firmą stworzoną przez inżynierów, dla inżynierów

Wierzymy i inwestujemy w ludzi, to oni są podstawą j-labs. 

Budujemy przestrzeń, w której doświadczeni inżynierowie rozwijają swoje umiejętności, wykorzystując możliwości jakie oferujemy.

j-labs to wiele możliwości

Przekonaj się, co zyskasz w miejscu, gdzie liczą się nie tylko roboczogodziny!

Zespoły j-labs

Zespół Kraków

Nasz pierwszy oddział z największą liczbą projektów dla polskich i międzynarodowych Klientów z różnych sektorów, m.in.: lotnictwa, bankowości, telekomunikacji czy e-commerce.

Krakowski zespół składa się z programistów, liderów zespołów, architektów, inżynierów jakości i analityków.

Zespół Warszawa

Otwarcie warszawskiego biura w 2015 było pierwszym krokiem w procesie ekspansji j-labs w Polsce. Jest to nasz drugi co do wielkości oddział.

Dzięki naszym proaktywnym inżynierom, posiadającym rozległą wiedzę w zakresie Microservices, otworzyliśmy Center of Excellence, aby dzielić się wiedzą i podnosić nasze kompetencje.

Software Development Center

Software Development Center to nasz najdynamiczniej rozwijający się business unit. Dedykowany jest rynkom zagranicznym. Pracujemy głównie z firmami z Niemiec, Szwecji czy USA.

SDC, bo tak nazywamy go w skrócie, jest centrum rozwoju oporgramowania w modelu agile.

Dołącz do nas!

I daj się zadziwić jak może wyglądać praca!

Zarząd

Jan Orzechowski

CEO

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (wydział EAIiE). Od 1998 roku związany z branżą e-commerce jako analityk biznesowy, project manager i członek kadry zarządzającej. Od 2008 roku wraz z Piotrem Buckim rozwija j-labs, odpowiadając za obszary: operacyjny, sprzedaży i finansów.

Piotr Bucki

Wiceprezes, CTO

Zaczynał karierę zawodową w 2000 roku jako programista – ma na koncie ponad milion linii kodu w Javie. Przepracował ponad 10 lat budując i rozwijając biznes. Jest pomysłodawcą i współtwórcą j-labs, a od 2018 roku dzieli sie wiedzą w podcaście Biznes w IT.

 

Nasze działania oparte na niezmiennych wartościach zostały docenione przez Diament Forbesa 2017, wyróżnione w rankingu Gazele Biznesu 2018 i 2019 oraz wyróżnione w rankingu FT1000.