Code matters. YOU more!

Według raportu Just Join IT oraz TwójPsycholog.pl z minionego roku wynika, że 70% pracowników IT jest wypalona, 10% ma depresję, a 55,9% odpowiedziało, że firmy, w których pracują, nie zapewniają im wsparcia w obszarze zdrowia psychicznego*.

W j‑labs kierujemy się filozofią „Code matters. YOU more”, co oznacza, że to pracowników stawiamy na pierwszym miejscu: 

  • Nasi liderzy są przeszkolenie z zakresu kryzysów psychologicznych i wypalenia zawodowego, potrafią rozpoznać podstawowe symptomy towarzyszące CFS, są uwrażliwieni na sygnały wysyłane ze strony pracowników; 
  • Każdy pracownik posiada swojego Opiekuna, którego zadaniem jest dbanie o satysfakcje z pracy podopiecznego, nie tylko biorąc pod uwagę jego umiejętności techniczne, ale i potencjał do rozwoju, aspiracje i kondycję psychiczną
  • Regularne warsztaty na temat szeroko pojętej psychologii biznesu: o radzeniu sobie ze stresem, wypaleniu zawodowym, asertywności, zarządzaniu czasem przekładają się na wysoką świadomość wśród j‑People, że dostarczanie wysokiej jakości pracy wymaga nie tylko zdobywania nowej wiedzy technicznej, ale i zadbania o siebie, swój czas wolny oraz ODPOCZYNEK!  

Jak j‑labs dba o dobrostan pracowników?

Bynajmniej nie są to „owocowe czwartki”. Ważne jest dobre przywództwo – zadbanie o jakość zarządzania zespołem, business unitem czy firmą. Niezwykle ważna jest też wysoka jakość samej pracy. Ludzie w IT lubią tworzyć, zmieniać czy rozwijać się. Nie lubią za to pracy odtwórczej. W następnej kolejności: jakość narzędzi. Czwarty obszar to jakość otoczenia – możliwość pracy zdalnej, elastyczność godzin pracy, czy wygodne biuro, w którym chce nam się pracować, bo mamy wygodniej niż w domu. Kawa czy owoce w kuchni to w mojej opinii standard, a nie benefit.

– mówi Piotr Bucki, Wiceprezes Zarządu w wywiadzie dla Forbes.
Całość wywiadu możesz przeczytać tutaj: https://www.forbes.pl/dokonujemy-dobrych-wyborow/nyejpv1).

Tworzymy organizację, która traktuje pracownika partnersko i po ludzku.  
Chcesz takiego IT? Dołącz do nas! ➡️ https://www.j-labs.pl/kariera/ 


Zobacz, jak rozwiniesz u nas skrzydła ➡️ https://www.j-labs.pl/kariera/rozwoj-i-benefity/

Zobacz nasz film (nie)wizerunkowy ➡️ https://www.youtube.com/watch?v=gviC2lI6iT0&t=9s


Zobacz, jak się integrujemy ➡️ https://www.youtube.com/watch?v=gviC2lI6iT0&t=9s

*[Raport możesz pobrać tutaj: https://wypaleniezawodowe.it/#raport]

Poznaj mageek of j‑labs i daj się zadziwić, jak może wyglądać praca z j‑People!

Skontaktuj się z nami